Portal Pszczelarski

V Gminne Święto Miodu w Chobieni

Źródło informacji: facebook.com/Pszczelarzerudna/ Data odczytu: 2018.07.24

wydarzenia pszczelarskie konferencja pszczelarska pszczelarstwo dolnośląskie wrzesień 2018 2018 Rudna V Gminne Święto Miodu w Chobieni Gminne Święto Miodu w Chobieni Koło Pszczelarzy w Rudnej Mariusz Gagoś Grzegorz Jasina Józef Jasina Vitaeapis

Koło Pszczelarzy w Rudnej wraz z Gminą Rudna (województwo dolnośląskie) serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, pszczelarzy, sympatyków pszczelarstwa i produktów pszczelich na V Gminne Święto Miodu w Chobieni, które odbędzie się w dniu 8 września 2018 r.

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. V Gminne Święto Miodu w Chobieni:

08.09.2018 r. (sobota)

10:00-11:45 - Prof. zw. dr hab. Mariusz Gagoś

- Vitaeapis - nowa idea pomocy pszczołom

- Wpływ stearyny i parafiny zawartej w węzie na biologię rodziny pszczelej

12:00 - Otwarcie V Gminnego Święto Miodu w Chobieni wraz z powitaniem przybyłych gości i uczestników, przemówieniami okolicznościowymi oraz podsumowaniem działalności pszczelarzy w Gminie Rudna

13:30-13:45 - Przerwa kawowa

13:00-17:00

- Stoiska z produktami pszczelimi

- Pokaz wykonywania świec z wosku naturalnego

- Degustacje miodów

- Wystawa sprzętu pszczelarskiego

13:45 - Grzegorz Jasina, Józef Jasina - Zastosowanie innowacyjnych rozwiazań w pszczelarstwie

 

Miejsce wydarzenia:

Chobieński Ośrodek Kultury
ul. Wolności
59-340 Chobieńsk

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1684

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.