Portal Pszczelarski

Konkurs na wsparcie pszczelarstwa w gminie Rudna!

pszczelarstwo dolnośląskie konkurs pszczelarski akcja pszczelarska gmina Rudna

Wójt Gminy Rudna (powiat lubiński, województwo dolnośląskie) ogłosił otwarty konkurs na realizację zadania z zakresu Ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. W ramach konkursu należy zgłosić propozycję na realizację zadania dotyczącego wsparcia pszczelarstwa. Oferty należy składać do 12 lipca 2018 roku. Na realizację zadań przeznaczono aż 17 tysięcy złotych.

Ogłoszony przez wójta konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych i innych (określonych w ustawie) podmiotów pożytku publicznego, które mają zamiar zrealizować zadanie konkursowe na rzecz mieszkańców Gminy Rudna oraz prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem.

Konkurs ofert stanowi formę wsparcia dla organizacji planującej realizację zadania, dlatego też wnioskowana kwota dotacji nie może stanowić 100% całkowitego kosztu realizacji zadania. W ogłoszeniu wydanym przez Wójta Gminy Rudna określono skalę oraz zakresy punktacji poszczególnych ofert.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 lipca 2018 roku, a realizacja zadań będzie się odbywać w okresie od 1 sierpnia do 30 listopada 2018 roku.

Więcej informacji TUTAJ.

Opracowano na podstawie:

Magazyn Lubin.pl, Konkurs na wsparcie pszczelarstwa, http://magazyn.elubin.pl/konkurs-na-wsparcie-pszczelarstwa/, Data publikacji: 2018.06.24, Data odczytu: 2018.06.26Liczba wyświetleń artykułu: 950

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Kontrola jakości miodu

Skład miodu

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Zielona sałata z dressingiem miodowo-musztardowym

Skrzydełka z miodem i chili

Koktajl arbuzowo-truskawkowy z miodem

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Rola feromonów matki pszczelej

Zakup rodzin pszczelich – na co zwrócić uwagę?

Lebiodka pospolita – roślina miododajna

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności