Portal Pszczelarski

Konkurs na wsparcie pszczelarstwa w gminie Rudna!

pszczelarstwo dolnośląskie konkurs pszczelarski akcja pszczelarska gmina Rudna

Wójt Gminy Rudna (powiat lubiński, województwo dolnośląskie) ogłosił otwarty konkurs na realizację zadania z zakresu Ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. W ramach konkursu należy zgłosić propozycję na realizację zadania dotyczącego wsparcia pszczelarstwa. Oferty należy składać do 12 lipca 2018 roku. Na realizację zadań przeznaczono aż 17 tysięcy złotych.

Ogłoszony przez wójta konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych i innych (określonych w ustawie) podmiotów pożytku publicznego, które mają zamiar zrealizować zadanie konkursowe na rzecz mieszkańców Gminy Rudna oraz prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem.

Konkurs ofert stanowi formę wsparcia dla organizacji planującej realizację zadania, dlatego też wnioskowana kwota dotacji nie może stanowić 100% całkowitego kosztu realizacji zadania. W ogłoszeniu wydanym przez Wójta Gminy Rudna określono skalę oraz zakresy punktacji poszczególnych ofert.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 lipca 2018 roku, a realizacja zadań będzie się odbywać w okresie od 1 sierpnia do 30 listopada 2018 roku.

Więcej informacji TUTAJ.

Opracowano na podstawie:

Magazyn Lubin.pl, Konkurs na wsparcie pszczelarstwa, http://magazyn.elubin.pl/konkurs-na-wsparcie-pszczelarstwa/, Data publikacji: 2018.06.24, Data odczytu: 2018.06.26Liczba wyświetleń artykułu: 1034

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Martyna Walerowicz

Martyna Walerowicz

Autorka tekstów

Dziennikarz. Ukończyła studia ogrodnicze, na których zajmowała się pszczelarstwem i owadami zapylającymi.

Royalaktyna a rozwój matki pszczelej

Webinarium Kim & Jim show: I bought bees. Now what? 2016

Pszczoła na kofeinie i miód kawowy

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 1.

Projekt Bartnik i polskie więziennictwo

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Piernik sułtański

Imbirowe ciastka z miodowo-cytrynowym lukrem

Konfitura z melona z imbirem i miodem

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich