Portal Pszczelarski

Konkurs na wsparcie pszczelarstwa w gminie Rudna!

pszczelarstwo dolnośląskie konkurs pszczelarski akcja pszczelarska gmina Rudna

Wójt Gminy Rudna (powiat lubiński, województwo dolnośląskie) ogłosił otwarty konkurs na realizację zadania z zakresu Ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. W ramach konkursu należy zgłosić propozycję na realizację zadania dotyczącego wsparcia pszczelarstwa. Oferty należy składać do 12 lipca 2018 roku. Na realizację zadań przeznaczono aż 17 tysięcy złotych.

Ogłoszony przez wójta konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych i innych (określonych w ustawie) podmiotów pożytku publicznego, które mają zamiar zrealizować zadanie konkursowe na rzecz mieszkańców Gminy Rudna oraz prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem.

Konkurs ofert stanowi formę wsparcia dla organizacji planującej realizację zadania, dlatego też wnioskowana kwota dotacji nie może stanowić 100% całkowitego kosztu realizacji zadania. W ogłoszeniu wydanym przez Wójta Gminy Rudna określono skalę oraz zakresy punktacji poszczególnych ofert.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 lipca 2018 roku, a realizacja zadań będzie się odbywać w okresie od 1 sierpnia do 30 listopada 2018 roku.

Więcej informacji TUTAJ.

Opracowano na podstawie:

Magazyn Lubin.pl, Konkurs na wsparcie pszczelarstwa, http://magazyn.elubin.pl/konkurs-na-wsparcie-pszczelarstwa/, Data publikacji: 2018.06.24, Data odczytu: 2018.06.26Liczba wyświetleń artykułu: 752

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.