Portal Pszczelarski

Konkurs na wsparcie pszczelarstwa w gminie Rudna!

pszczelarstwo dolnośląskie konkurs pszczelarski akcja pszczelarska gmina Rudna

Wójt Gminy Rudna (powiat lubiński, województwo dolnośląskie) ogłosił otwarty konkurs na realizację zadania z zakresu Ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. W ramach konkursu należy zgłosić propozycję na realizację zadania dotyczącego wsparcia pszczelarstwa. Oferty należy składać do 12 lipca 2018 roku. Na realizację zadań przeznaczono aż 17 tysięcy złotych.

Ogłoszony przez wójta konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych i innych (określonych w ustawie) podmiotów pożytku publicznego, które mają zamiar zrealizować zadanie konkursowe na rzecz mieszkańców Gminy Rudna oraz prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem.

Konkurs ofert stanowi formę wsparcia dla organizacji planującej realizację zadania, dlatego też wnioskowana kwota dotacji nie może stanowić 100% całkowitego kosztu realizacji zadania. W ogłoszeniu wydanym przez Wójta Gminy Rudna określono skalę oraz zakresy punktacji poszczególnych ofert.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 lipca 2018 roku, a realizacja zadań będzie się odbywać w okresie od 1 sierpnia do 30 listopada 2018 roku.

Więcej informacji TUTAJ.

Opracowano na podstawie:

Magazyn Lubin.pl, Konkurs na wsparcie pszczelarstwa, http://magazyn.elubin.pl/konkurs-na-wsparcie-pszczelarstwa/, Data publikacji: 2018.06.24, Data odczytu: 2018.06.26Liczba wyświetleń artykułu: 890

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Kuba

Kuba

Autor przepisów i bloga Kuba w kuchni (z małą pomocą Mamy)

Jeden z najmłodszych kucharzy w Polsce. Ma 5 lat. Bardzo lubi pływać, śpiewać, czytać i rysować.

Babeczki orzechowo-bananowe z polewą miodową