Portal Pszczelarski

Konkurs na wsparcie pszczelarstwa w gminie Rudna!

pszczelarstwo dolnośląskie konkurs pszczelarski akcja pszczelarska gmina Rudna

Wójt Gminy Rudna (powiat lubiński, województwo dolnośląskie) ogłosił otwarty konkurs na realizację zadania z zakresu Ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. W ramach konkursu należy zgłosić propozycję na realizację zadania dotyczącego wsparcia pszczelarstwa. Oferty należy składać do 12 lipca 2018 roku. Na realizację zadań przeznaczono aż 17 tysięcy złotych.

Ogłoszony przez wójta konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych i innych (określonych w ustawie) podmiotów pożytku publicznego, które mają zamiar zrealizować zadanie konkursowe na rzecz mieszkańców Gminy Rudna oraz prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem.

Konkurs ofert stanowi formę wsparcia dla organizacji planującej realizację zadania, dlatego też wnioskowana kwota dotacji nie może stanowić 100% całkowitego kosztu realizacji zadania. W ogłoszeniu wydanym przez Wójta Gminy Rudna określono skalę oraz zakresy punktacji poszczególnych ofert.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 lipca 2018 roku, a realizacja zadań będzie się odbywać w okresie od 1 sierpnia do 30 listopada 2018 roku.

Więcej informacji TUTAJ.

Opracowano na podstawie:

Magazyn Lubin.pl, Konkurs na wsparcie pszczelarstwa, http://magazyn.elubin.pl/konkurs-na-wsparcie-pszczelarstwa/, Data publikacji: 2018.06.24, Data odczytu: 2018.06.26Liczba wyświetleń artykułu: 838

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

III Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia

I Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą - przebieg spotkania

IV Konferencja KD Pszczółka - podsumowanie wydarzenia

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Wtapianie węzy w ramkę

Koniczyna biała - roślina miododajna

Kiedy i jak przenieść ul w inne miejsce?