Portal Pszczelarski

Obchody 60-lecia istnienia Rejonowego Koła Pszczelarzy w Skierniewicach

Pszczoła na kwiecie róży

pszczelarstwo łódzkie Rejonowe Koło Pszczelarzy w Skierniewicach Edward Gala

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Skierniewicach obchodzi jubileusz 60-lecia działalności. Uroczystość była okazją do podziękowań i przyznania odznaczeń dla najaktywniejszych członków, wspólnej debaty oraz zabawy.

Uroczyste obchody jubileuszu miały miejsce 17 czerwca 2018 r. i tradycyjnie rozpoczęły się mszą świętą z udziałem pocztów sztandarowych. Na pamiątką tego wydarzenia, na Bulwarze Przyjaźni posadzono dwie miododajne lipy.

Po przejściu uroczystym korowodem, na czele którego jeden z pszczelarzy niósł ul, na rynku przed ratuszem, rozdano nagrody i wyróżnienia dla władz samorządowych oraz dla zasłużonych pszczelarzy. Statuetkę ks. dr Jana Dzierżona otrzymał Edward Gala, natomiast współzałożyciel skierniewickiego koła odebrał pamiątkowy dyplom.

Z okazji swojego jubileuszu, pszczelarze zorganizowali również festyn dla mieszkańców. Odbyła się także prelekcja dotycząca wykorzystania produktów pszczelich w codziennym życiu, w profilaktyce i terapii nowotworowej, a także wykład dotyczący wpływu pszczół na funkcjonowanie ekosystemu.

Opracowano na podstawie:

Skierniewice Stolica Nauk Ogrodniczych, Pszczoła jest dla nich najważniejsza, http://www.skierniewice.eu/aktualnosci/miasto/pszczola-jest-dla-nich-najwazniejsza,193.html, Data publikacji: 2018.06.20, Data odczytu: 2018.06.24Liczba wyświetleń artykułu: 692

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.