Portal Pszczelarski

Podkarmiaczki ramkowe oraz ramki wielkopolskie

Na zdjęciu: ramka wielkopolska gniazdowa oraz półnadstawkowa. Źródło zdjęcia: Bartnicy.pl

podkarmiaczki ramka wielkopolska wymiary ramek ul wielkopolski Bartnicy.pl

W naszej ofercie znajdują się podkarmiaczki wielkopolskie o pojemności 1,5l; 2,5l; 4,5l, podkarmiaczki warszawskie o pojemności 3l oraz ramki wielkopolskie proste.

Podkarmiaczki wykonane są z drewna sosnowego i wodoodpornej sklejki brzoza/olcha. Są zupełnie szczelne (uszczelnione specjalnym ekologicznym klejem); nawet bardzo rzadki syrop nie będzie przeciekał. Wewnątrz znajduje się pływak, który zapobiega topieniu się pszczół oraz pomaga im w pobieraniu pokarmu. Napełnianie odbywa się poprzez otwór w górnej listwie (nie ma potrzeby wyjmować podkarmiaczki). Całość wykonana estetycznie, wszystkie elementy szlifowane, krawędzie zaokrąglone.

Ramka wielkopolska w naszej ofercie jest czopowana – typ prosty. Wymiar zewnętrzny ramki jest standardowy i wynosi 360x260mm, natomiast ramki półnadstawkowej to 360x130mm. Wykonana jest z wyselekcjonowanego drewna świerkowego. Ramka jest gotowa do zbicia i posiada otwory oraz rowki na górnej i dolnej belce przeznaczone na drut. Wszystkie elementy są wykonane starannie i dokładnie do siebie pasują.

Zdjęcia podkarmiaczek, ramek oraz innych produktów z naszej oferty można znaleźć w galerii: Sprzęt pszczelarski firmy Bartnicy.pl.Liczba wyświetleń artykułu: 6891

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Stan warrozy w pasiekach za pomocą obserwacji osypu zimowego - badanie

Pszczoła miodna. Liczebność roju pszczół, zachowanie i rasy

Varroa destructor - cykl życiowy i rozwojowy

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Nowe preparaty roślinne do leczenia nosemozy u pszczół

XXI Krakowskie Miodobranie

Sposoby poddawania matek pszczelich - szkolenie. Chojnice 2016