Portal Pszczelarski

Podkarmiaczki ramkowe oraz ramki wielkopolskie

Na zdjęciu: ramka wielkopolska gniazdowa oraz półnadstawkowa. Źródło zdjęcia: Bartnicy.pl

podkarmiaczki ramka wielkopolska wymiary ramek ul wielkopolski Bartnicy.pl

W naszej ofercie znajdują się podkarmiaczki wielkopolskie o pojemności 1,5l; 2,5l; 4,5l, podkarmiaczki warszawskie o pojemności 3l oraz ramki wielkopolskie proste.

Podkarmiaczki wykonane są z drewna sosnowego i wodoodpornej sklejki brzoza/olcha. Są zupełnie szczelne (uszczelnione specjalnym ekologicznym klejem); nawet bardzo rzadki syrop nie będzie przeciekał. Wewnątrz znajduje się pływak, który zapobiega topieniu się pszczół oraz pomaga im w pobieraniu pokarmu. Napełnianie odbywa się poprzez otwór w górnej listwie (nie ma potrzeby wyjmować podkarmiaczki). Całość wykonana estetycznie, wszystkie elementy szlifowane, krawędzie zaokrąglone.

Ramka wielkopolska w naszej ofercie jest czopowana – typ prosty. Wymiar zewnętrzny ramki jest standardowy i wynosi 360x260mm, natomiast ramki półnadstawkowej to 360x130mm. Wykonana jest z wyselekcjonowanego drewna świerkowego. Ramka jest gotowa do zbicia i posiada otwory oraz rowki na górnej i dolnej belce przeznaczone na drut. Wszystkie elementy są wykonane starannie i dokładnie do siebie pasują.

Zdjęcia podkarmiaczek, ramek oraz innych produktów z naszej oferty można znaleźć w galerii: Sprzęt pszczelarski firmy Bartnicy.pl.Liczba wyświetleń artykułu: 7219

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Pancakes cytrynowe z miodem

Pełnoziarniste placki z gruszką i miodem z pyłkiem pszczelim

Puszysty omlet z bananami

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie