Portal Pszczelarski

Podkarmiaczki ramkowe oraz ramki wielkopolskie

Na zdjęciu: ramka wielkopolska gniazdowa oraz półnadstawkowa. Źródło zdjęcia: Bartnicy.pl

podkarmiaczki ramka wielkopolska wymiary ramek ul wielkopolski Bartnicy.pl

W naszej ofercie znajdują się podkarmiaczki wielkopolskie o pojemności 1,5l; 2,5l; 4,5l, podkarmiaczki warszawskie o pojemności 3l oraz ramki wielkopolskie proste.

Podkarmiaczki wykonane są z drewna sosnowego i wodoodpornej sklejki brzoza/olcha. Są zupełnie szczelne (uszczelnione specjalnym ekologicznym klejem); nawet bardzo rzadki syrop nie będzie przeciekał. Wewnątrz znajduje się pływak, który zapobiega topieniu się pszczół oraz pomaga im w pobieraniu pokarmu. Napełnianie odbywa się poprzez otwór w górnej listwie (nie ma potrzeby wyjmować podkarmiaczki). Całość wykonana estetycznie, wszystkie elementy szlifowane, krawędzie zaokrąglone.

Ramka wielkopolska w naszej ofercie jest czopowana – typ prosty. Wymiar zewnętrzny ramki jest standardowy i wynosi 360x260mm, natomiast ramki półnadstawkowej to 360x130mm. Wykonana jest z wyselekcjonowanego drewna świerkowego. Ramka jest gotowa do zbicia i posiada otwory oraz rowki na górnej i dolnej belce przeznaczone na drut. Wszystkie elementy są wykonane starannie i dokładnie do siebie pasują.

Zdjęcia podkarmiaczek, ramek oraz innych produktów z naszej oferty można znaleźć w galerii: Sprzęt pszczelarski firmy Bartnicy.pl.Liczba wyświetleń artykułu: 6519

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.