Portal Pszczelarski

Duży sukces konkursu: Pszczoły, to przyjaciele nasi i środowiska

pszczelarstwo lubuskie relacja z wydarzenia Pszczoły to przyjaciele nasi i środowiska

W ramach realizowanej przez Gorzów Wielkopolski kampanii edukacyjno-informacyjnej "Ratujmy pszczoły", Prezydent Miasta ogłosił konkurs skierowany do dzieci gorzowskich przedszkoli. Konkurs nosił nazwę "Pszczoły, to przyjaciele nasi i środowiska".

Jak czytamy na portalu gorzow.com, do konkursu zgłoszono 21 grup przedszkolnych, które wykonały wyjątkowo ciekawe i przemyślane prace. Zadaniem konkursowym było stworzenie grupowej pracy plastycznej, której tematyka wiązała się z tytułem konkursu. Każda z grup wykonała bardzo kolorowe i interesujące prace. Nagrodzono trzy grupy, jednej przyznano wyróżnienie. Prace te zostały opublikowane na miejskiej stronie internetowej, natomiast reszta najciekawszych została wystawiona podczas pikniku pszczelarskiego, jaki odbył się 26 maja 2018 roku.

Laureaci, w ramach nagrody, wezmą udział w interaktywnych warsztatach grupowych, jakie odbędą się 20 czerwca 2018 roku na terenie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka. Wtedy też zostaną rozdysponowane nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Opracowano na podstawie:

gorzow.com, Wyniki konkursu „Pszczoły, to przyjaciele nasi i środowiska”, http://www.gorzow.com/informacje/72577/, Data publikacji: 2018.05.31, Data odczytu: 2018.06.04Liczba wyświetleń artykułu: 1070

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Ser Brie w cieście francuskim z dodatkiem miodu

Imbirowe ciastka z miodowo-cytrynowym lukrem

Nan-e qandi

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

Projekt Bartnik i polskie więziennictwo

Konferencja Współczesne Uwarunkowania Zarządzania Środowiskiem