Portal Pszczelarski

Duży sukces konkursu: Pszczoły, to przyjaciele nasi i środowiska

pszczelarstwo lubuskie relacja z wydarzenia Pszczoły to przyjaciele nasi i środowiska

W ramach realizowanej przez Gorzów Wielkopolski kampanii edukacyjno-informacyjnej "Ratujmy pszczoły", Prezydent Miasta ogłosił konkurs skierowany do dzieci gorzowskich przedszkoli. Konkurs nosił nazwę "Pszczoły, to przyjaciele nasi i środowiska".

Jak czytamy na portalu gorzow.com, do konkursu zgłoszono 21 grup przedszkolnych, które wykonały wyjątkowo ciekawe i przemyślane prace. Zadaniem konkursowym było stworzenie grupowej pracy plastycznej, której tematyka wiązała się z tytułem konkursu. Każda z grup wykonała bardzo kolorowe i interesujące prace. Nagrodzono trzy grupy, jednej przyznano wyróżnienie. Prace te zostały opublikowane na miejskiej stronie internetowej, natomiast reszta najciekawszych została wystawiona podczas pikniku pszczelarskiego, jaki odbył się 26 maja 2018 roku.

Laureaci, w ramach nagrody, wezmą udział w interaktywnych warsztatach grupowych, jakie odbędą się 20 czerwca 2018 roku na terenie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka. Wtedy też zostaną rozdysponowane nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Opracowano na podstawie:

gorzow.com, Wyniki konkursu „Pszczoły, to przyjaciele nasi i środowiska”, http://www.gorzow.com/informacje/72577/, Data publikacji: 2018.05.31, Data odczytu: 2018.06.04Liczba wyświetleń artykułu: 953

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.