Portal Pszczelarski

Prezent dla pszczół z okazji ich święta

pszczelarstwo w Polsce Światowy Dzień Pszczół Bayer Grunt to bezpieczeństwo akcja pszczelarska

Wyjątkowy prezent ofiarowała Krajowa Rada Izb Rolniczych pszczołom okazji ich święta. 20 maja 2018 r. obchodzono pierwszy Światowy Dzień Pszczół. W wielu miejscowościach organizowano z tej okazji festyny, jarmarki i różnego rodzaju konferencje. Krajowa Rada Izb Rolniczych wsparła pszczoły doraźnie, poprzez wysianie trzech tysięcy paczek nasion.

Akcja została przeprowadzona wraz z firmą Bayer w ramach kampanii edukacyjnej "Grunt to bezpieczeństwo". Inicjatywa ta przewiduje przede wszystkim edukowanie rolników i przedsiębiorców w zakresie sposobów dbania o ich produkt i jego stosowanie. Według kierownika do spraw bezpiecznego stosowania produktów w firmie Bayer, konieczne i niezwykle ważne jest dalsze edukowanie rolników w zakresie bezpieczeństwa pszczół.

Jak czytamy na stronie Krajowej Rady Izb Rolniczych, jej członkom w tym roku udało się już wysiać trzy tysiące paczek nasion. Specjalna mieszanka roślin nektarodajnych i pyłkodajnych da schronienie i pożytek wielu owadom zapylającym. W ramach tej inicjatywy podkreślano również ogromne znaczenie właściwego stosowania środków ochrony roślin, a przede wszystkim przestrzegania okresu prewencji dla pszczół.

Opracowano na podstawie:

Krajowa Rada Izb Rolniczych, KRIR wspiera polskie pszczoły, http://krir.pl/2014-01-03-03-24-03/pozostale/5765-krir-wspiera-polskie-pszczoly, Data publikacji: 2018.05.21, Data odczytu: 2018.05.22Liczba wyświetleń artykułu: 899

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.