Portal Pszczelarski

Zdrowie i leki prosto z pasieki 2018

wydarzenia pszczelarskie maj 2018 2018 Chotomów Zdrowie i leki prosto z pasieki Stowarzyszenie Sympatyków Pszczelarstwa Nasze Pszczoły

Stowarzyszenie Sympatyków Pszczelarstwa Nasze Pszczoły i Samorząd Województwa Mazowieckiego serdecznie zapraszają na pszczelarską imprezę plenerową, która zostanie zorganizowana pod nazwą: "Zdrowie i leki prosto z pasieki". Wydarzenie odbędzie się w dniu 19 maja 2018 r. (sobota) w godzinach od 11:00 do 16:00 przy ul. Partyzantów 126a w Chotomowie i obejmować będzie m.in.:

  • ścieżkę edukacyjną - rozwój i rola pszczół w środowisku,
  • warsztaty dla dzieci - wiosenne życie rodziny pszczelej,
  • możliwość zapoznania się z pracą pszczelarza - ul, narzędzia, zasady pracy w pasiece; oraz
  • z wizytą u rodziny pszczelej - przegląd magazynów w ulu, lokalizacja leków przy otwartym ulu z pszczołami,
  • miodobranie - negocjacje, wirowanie, rozlewanie i degustacja,
  • produkty z ula w przetworach i ciastach członków Sieci Dziedzictw Kulinarnergo,
  • stoiska ze zdrową żywnością i produktami z ula pszczelarzy z Mazowsza,
  • możliwość otrzymania pakietu roślin miododajnych, spotkania z pszczelarzami i producentami zdrowej żywności oraz poznania oferty wybranych członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza.

Organizator wydarzenia prosi osoby zainteresowane skorzystaniem z wizyty w pasiece o założenie jasnych strojów, niestosowanie kosmetyków i niepalenie w tym dniu papierosów.

Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Światowego Dnia Pszczoły. Gorąco zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1039

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.