Portal Pszczelarski

Pszczoły opanowały samolot w Rosji

pszczelarstwo na świecie pszczelarstwo w Rosji pszczoły w samolocie

Ewakuacją pasażerów i odwołaniem lotu zakończyła się niecodzienna akcja na lotnisku Wnukowo w Moskwie. Przewożone samolotem pszczoły, w wyniku źle zabezpieczonego ładunku, wydostały się z pojemnika i przedostały się do wnętrza maszyny.

Jak poinformowała agencja Interfax, kontener z owadami załadowano do samolotu lecącego do Symferopola na Krymie. Niestety podczas załadunku pojemnik został uszkodzony i uległ rozszczelnieniu. Pszczoły dostały się do wnętrza samolotu praz obsiadły jego kadłub.

Pasażerowie feralnego lotu zostali natychmiast ewakuowani i przetransportowani do innego samolotu, jednak zdjęcia jakie pojawiły się w związku z tą niecodzienną sytuacją w portalach społecznościowych są rzeczywiście niesamowite.

Agencja Interfax nie poinformowała niestety w jaki sposób zadbano o owady.

Opracowano na podstawie:

Interfax, Пассажиров рейса во "Внуково" эвакуировали из самолета после нападения пчел, http://www.interfax.ru/moscow/609034, Data publikacji: 2018.04.18, Data odczytu:2018.04.25

 Liczba wyświetleń artykułu: 961

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.