Portal Pszczelarski

Holandia bzyczy - innowacyjna inicjatywa holenderskich muzeów

pszczelarstwo na świecie wydarzenie pszczelarskie akcja pszczelarska wystawa pszczelarska 2018 Holandia Bzyczy

Do 16 września 2018 roku potrwa niezwykła wystawa w jedenastu holenderskich muzeach. Wystawa o nazwie "Holandia Bzyczy" jest częścią ogólnokrajowej kampanii.

Wystawa ma na celu przybliżenie społeczeństwu sposobu życia i działalności dzikich pszczół. Jak możemy przeczytać na stronie poświęconej akcji, holenderskie pszczoły są w niebezpieczeństwie, ponieważ aż połowa z 358 gatunków jest zagrożona. Największym problemem z jakim borykają się owady jest brak jedzenia i możliwości gniazdowania. Jest to bezpośredni rezultat intensywnego rolnictwa na dużą skalę, urbanizacji oraz nastawionego na wydajność zarządzania terenami zielonymi.

W ramach ogólnokrajowej akcji edukacyjnej, organizowane są między innymi warsztaty dla dzieci, spotkania informacyjne i szkolenia. Wystawa, jaka rusza jednocześnie w jedenastu holenderskich muzeach, pozwoli gościom zrozumieć istotną pracę pszczół oraz poczuć się przez chwilę na czym polega ich życie.

Opracowano na podstawie:

Nasze-radio.nl, Jedenaście holenderskich muzeów otwiera wystawę o życiu dzikiej pszczoły, https://nasze-radio.nl/pl/wydarzenie/jedenascie-holenderskich-muzeow-otwiera-wystawe-o-zyciu-dzikiej-pszczoly.html, Data publikacji: 2018.04.15, Data odczytu: 2018.04.15Liczba wyświetleń artykułu: 794

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.