Portal Pszczelarski

80 lat Regionalnego Koła Pszczelarzy w Łowiczu

pszczelarstwo łódzkie Regionalne Koło Pszczelarzy w Łowiczu Czesław Koprysa Marek Boroski

Regionalne Koło Pszczelarzy w Łowiczu 15 kwietnia 2018 roku obchodziło swoje 80. urodziny. Jubileusz połączono z targami "Wiosna w pasiece". Była to również okazja do przyznania odznaczeń zasłużonym członkom oraz działaczom.

Oficjalna cześć uroczystości odbyła się w Restauracji Szkiełka, gdzie inż. Czesław Koprysa wygłosił interesujący wykład pod tytułem: "Matka pszczela jako alternatyw rodziny pszczelej".

Uroczystym marszem w poczcie sztandarowym pszczelarze udali się na mszę świętą odprawioną przez księdza biskupa Andrzeja Franciszka Dziubę, który otrzymał od pszczelarzy pamiątkowy medal. Wyróżniono również starostę łowickiego Krzysztofa Figata oraz burmistrza miasta - Krzysztofa Kalińskiego. Wyróżnienie za wybitne zasługi dla rozwoju hodowli pszczół - statuetkę Jana Dzierżonia – otrzymał, z rąk prezydenta Polskiego Związku Pszczelarskiego , szef Regionalnego Koła Pszczelarskiego w Łowiczu, pan Marek Boroski.

Okrągły jubileusz połączono z odbywającymi się co roku targami "Wiosna w pasiece". Tegoroczne targi, odbywające się w muszli koncertowej w parku Błonia w Łowiczu, przywiodły kilkunastu wystawców z całej Polski. Przedsiębiorcy prezentowali tam wszelkie warte uwagi nowinki pszczelarskie. Zainteresowani mieli okazję obejrzeć i nabyć sprzęt pszczelarski, a także wyrobu z miodu i zdrową żywność.

Opracowano na podstawie:

Łowiczanin.info, Regionalne Koło Pszczelarzy w Łowiczu świętuje 80-lecie, http://lowiczanin.info/regionalne-kolo-pszczelarzy-w-lowiczu-swietuje-80-lecie/, Data publikacji: 2018.04.15, Data odczytu: 2018.04.15Liczba wyświetleń artykułu: 860

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.