Portal Pszczelarski

Pszczoła w naszym środowisku - konkurs pszczelarski 2018

Pszczoły na maku

wydarzenie pszczelarskie konkurs pszczelarski maj 2018 2018 Pszczoła w naszym środowisku Krzywa Fundacja BZWBK

Konkurs "Pszczoła w naszym środowisku" organizowany jest dla dzieci i młodzieży szkolnej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krzywej (powiat legnicki). Wydarzenie to może się odbyć dzięki dofinansowaniu działań z projektu "Tu mieszkam, tu zmieniam" prowadzonego przez Fundację BZWBK. 

Głównym celem konkursu jest pogłębienie świadomości dzieci i dorosłych w kwestii zagrożeń czyhających na owady zapylające we współczesnym świecie. Jak informuje portal chojnow.pl - organizatorzy przedsięwzięcia mają nadzieje, że pozwoli ono na zrozumienie, zarówno dzieciom jak i dorosłym, jakie dobrodziejstwa niesie za sobą praca pszczół. 

Konkurs został podzielony na dwa moduły. Dzieci z grupy pszczedszkolnej i wczesnoszkolnej mają za zadanie stworzyć plakat pod hasłem "Ratuj pszczółkę". Każdy uczestnik może dostarczyć swoją indywidualną, wykonaną dowolną techniką pracę o wybranym przez siebie formacie. Plakat ma przedstawiać pszczołę w jej naturalnym środowisku. Natomiast grupa klas IV-VI i gimnazjum zmierzy się z zadaniem wykonania pszczoły lub innego owada zapylającego. Również w tym przypadku technika pracy jest dowolna.

Podpisane i zabezpieczone przed uszkodzeniem prace należy składać do 30 kwietnia 2018 roku w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej lub w jednej z filii znajdujących się w Białej, Dobroszowie i Rokitkach. Rozstrzygnięcie konkursu zapowiedziano na 10 maja 2018 roku.

Opracowano na podstawie:

Chojnow.pl, Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza do udziały w konkursie „Pszczoły w naszym środowisku”, http://chojnow.pl/news/news/view/id/9341, Data publikacji: 2018.04.11, Data odczytu: 2018.04.11Liczba wyświetleń artykułu: 1332

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.