Portal Pszczelarski

Firma Antoja finalistą konkursu Dobroczyńca Roku 2018 - trwa głosowanie!

pszczelarstwo w Polsce akcja pszczelarska kwiecień 2018 2018 Dobroczyńca Roku 2018 Antoja

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma Antoja została jednym z trzech finalistów w kategorii "projekt społeczny - mała firma", corocznego konkursu Dobroczyńca Roku. Decyzja o tym, czy w tym roku po raz kolejny ten tytuł przypadnie firmie wspierającej pszczelarskie inicjatywy, należy do społeczności Internautów. Udowodnijmy, że brać pszczelarska potrafi zdziałać cuda!

Aby wesprzeć firmę Antoja, która aktywnie i niezobowiązująco wspiera m.in. charytatywne działania Pasieki Edukacyjnej Stowarzyszenia Przyjaciół S.O.S., należy wejść na stronę: wybierajdobro.pl, zalogować się i oddać swój głos na ww. firmę. Każdy Internauta może głosować raz na 24 godziny, dlatego zachęcamy do codziennego odwiedzania strony i oddawania głosu na firmę Antoja.

Głosować można do 22 kwietnia 2018 r. włącznie. Za wszystkie głosy w imieniu firmy Antoja, Pasieki Edukacyjnej i serwisu PortalPszczelarski.pl - serdzecznie dziękujemy!

Czytaj również:

STANPOL w gronie Dobroczyńców Roku - trwa głosowanie 2017

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 655

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.