Portal Pszczelarski

Firma Antoja finalistą konkursu Dobroczyńca Roku 2018 - trwa głosowanie!

pszczelarstwo w Polsce akcja pszczelarska kwiecień 2018 2018 Dobroczyńca Roku 2018 Antoja

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma Antoja została jednym z trzech finalistów w kategorii "projekt społeczny - mała firma", corocznego konkursu Dobroczyńca Roku. Decyzja o tym, czy w tym roku po raz kolejny ten tytuł przypadnie firmie wspierającej pszczelarskie inicjatywy, należy do społeczności Internautów. Udowodnijmy, że brać pszczelarska potrafi zdziałać cuda!

Aby wesprzeć firmę Antoja, która aktywnie i niezobowiązująco wspiera m.in. charytatywne działania Pasieki Edukacyjnej Stowarzyszenia Przyjaciół S.O.S., należy wejść na stronę: wybierajdobro.pl, zalogować się i oddać swój głos na ww. firmę. Każdy Internauta może głosować raz na 24 godziny, dlatego zachęcamy do codziennego odwiedzania strony i oddawania głosu na firmę Antoja.

Głosować można do 22 kwietnia 2018 r. włącznie. Za wszystkie głosy w imieniu firmy Antoja, Pasieki Edukacyjnej i serwisu PortalPszczelarski.pl - serdzecznie dziękujemy!

Czytaj również:

STANPOL w gronie Dobroczyńców Roku - trwa głosowanie 2017

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 742

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.