Portal Pszczelarski

Konferencja Pszczelarska Koła Pszczelarzy w Głuchołazach 2018

Źródło informacji i plakatu: kp.nysa.pl/kp/konferencjaglucholazy2018

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska kwiecień 2018 2018 Głuchołazy Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Głuchołazach Krystyna Pohorecka Mirosława Stępień Monika Gorzkowska Monika Krawczyk

Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Głuchołazach, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Opolu oraz Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nysie serdecznie zapraszają wszystkich pszczelarzy i miłośników pszczół na konferencję pszczelarską, której towarzyszyć będzie również wystawa sprzętu i artykułów pszczelarskich.

Program wydarzenia pn. Konferencja Pszczelarska Koła Pszczelarzy w Głuchołazach 2018

15.04.2018 r. (niedziela)

9:00-9:30 - Uroczyste otwarcie konferencji

9:30-11:00 - dr hab. Krystyna Pohorecka, prof. nadzw. PIWet-PIB w Puławach - Choroby pszczół (cz. 1)

11:00-11:15 - Przerwa kawowa

11:15-12:45 - dr hab. Krystyna Pohorecka, prof. nadzw. PIWet-PIB w Puławach - Choroby pszczół (cz. 2)

12:45-13:00 - Przerwa kawowa

13:00-14:00 - dr hab. Krystyna Pohorecka, prof. nadzw. PIWet-PIB w Puławach - Choroby pszczół (dyskusja)

14:00-14:45 - Przerwa obiadowa

14:45-15:30

- lek. wet. Mirosława Stępień, zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Nysie - Wizytacja pasieki dotkniętej chorobą

- lek. wet. Monika Gorzkowska, PIW Nysa - Sprzedaż bezpośrednia

- lek. wet. Mirosława Stępień, zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Nysie - Postępowanie w przypadku zatrucia pszczół

15:30-16:15 - mgr Monika Krawczyk, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Opolu - Bezpieczne stosowanie środków ochrony roślin

16:15-16:30 - Zakończenie konferencji

 

Koszt udziału w konferencji:

Pszczelarze zrzeszeni w ramach Koła Pszczelarzy w Głuchołazach - bezpłatnie.

Osoby nie będące członkami ww. koła pszczelarzy zobowiązani są do wcześniejszego kontaktu telefonicznego na numer: 881 442 420 w celu rezerwacji miejsca oraz o dokonanie wpłaty 10 zł na konto Miejsko-Gminnego Koła Pszczelarzy w Głuchołazach: 39 8891 0000 0000 0778 2000 0010 do dnia 05.04.2018 r. podając nazwisko, imię i dopisek: Konferencja Głuchołazy 15.04.2018 r.

 

Miejsce wydarzenia:

Centrum Kultury w Głuchołazach
ul. Bohaterów Warszawy 7
48-340 Głuchołazy

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1246

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.