Portal Pszczelarski

Sympozjum Pszczelarskie w Lubaniu 2018

Źródło informacji: facebook.com/pszczolakwidzyn/

pszczelarstwo pomorskie wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska kwiecień 2018 2018 Lubań Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Gdańsku Powiatowe Stowarzyszenie Pszczelarzy w Kwidzynie Ryszard Voss Maciej Siuda Jarosław Cichocka

Powiatowe Stowarzyszenie Pszczelarzy w Kwidzynie, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu oraz Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Gdańsku serdecznie zapraszają wszystkich pszczelarzy i miłośników pszczół na Sympozjum Pszczelarskie w Lubaniu, które to odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2018 r. w sali konferencyjnej w PODR w Lubaniu.

Program wydarzenia pn. Sympozjum pszczelarskie w Lubaniu 2018:

15.04.2018 r. (niedziela)

11:30 - Oficjalne otwarcie sympozjum i powitanie przybyłych gości

11:40 - Ryszard Voss - Realizacja Krajowego Programu Wsparcia Pszczelarstwa

12:00 - Maciej Siuda - Biologiczne uwarunkowania gospodarki pasiecznej

14:00 - Jarosław Cichocki - Poddawanie matek pszczelich

14:20 - Poczęstunek

 

Miejsce wydarzenia:

Sala konferencyjna PODR w Lubaniu
ul. Tadeusza Maderskiego 3
83-422 Nowy Barkoczyn 

Kontakt:

Maria Miłoszewicz-Cichocka: 693 500 933, m.cichocka@podr.pl

Oficjalny plakat:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1256

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.