Portal Pszczelarski

Ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018 - II edycja

pszczelarstwo kujawsko-pomorskie wydarzenie pszczelarskie marzec 2018 2018 Ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018 dofinansowanie pasieki

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu ogłosił drugą edycję Programu priorytetowego bioróżnorodności poprzez działania na rzecz populacji pszczół 2018. Wnioski będą przyjmowane jedynie przez kilka dni.

Podczas prowadzonego w styczniu 2018 naboru, zainteresowanie beneficjentów było tak wysokie, że już w ciągu kilku pierwszych godzin przyjmowania wniosków wyczerpano przewidziany na ten cel budżet. Przyjęto bowiem 134 wnioski, na łączną kwotę prawie 670 tysięcy złotych.

Druga tura programu odbędzie się w marcu 2018. Wnioski będą przyjmowane od 12 do 16 marca 2018 roku. Zasady uczestnictwa w programie oraz zakresu dofinansowania pozostały bez zmian, poza zakazem ubiegania się o dofinansowanie przez beneficjentów, jacy w pierwszej edycji programu (styczeń 2018) uzyskali pełną kwotę dofinansowania.

Na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu można pobrać wniosek o dofinansowanie, zapoznać się z zasadami drugiej edycji programu oraz wzorem umowy podpisywanej z beneficjentami. W celu sprawnego przeprowadzenia drugiej tury programu udostępniono również listę najczęściej pojawiających się pytań wraz z odpowiedziami.

Dokumenty do pobrania:

Program priorytetowy ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018

Regulamin Programu priorytetowego ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018

Wniosek o przyznanie dofinansowania w ramach Programu priorytetowego ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018

Wzór umowy o przyznanie dofinansowania w ramach Programu priorytetowego ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018

Pomoc publiczna druk nr 2 (4a)

Pomoc publiczna fomularz (4c)

Opracowano na podstawie: 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, Uwaga! Rusza druga edycja Programu priorytetowego ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018!, http://www.wfosigw.torun.pl/aktualnosc-345-uwaga_rusza_druga_edycja_programu.html, Data publikacji: 21.02.2018, Data odczytu: 2018.02.22

Czytaj również:

Ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018 - zasady

 Liczba wyświetleń artykułu: 1545

Komentarze z forum pszczelarskiego

Naturszczyk

2018-03-03 07:54:53

Chyba już nie wydam kolejnych 450zł na wniosek.
Są nowe zmienione formularze.
Powinno być tak, ze w pierwszej kolejności powinni być rozpatrywani ci, którzy się nie załapali w I turze.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.