Portal Pszczelarski

Ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018 - II edycja

pszczelarstwo kujawsko-pomorskie wydarzenie pszczelarskie marzec 2018 2018 Ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018 dofinansowanie pasieki

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu ogłosił drugą edycję Programu priorytetowego bioróżnorodności poprzez działania na rzecz populacji pszczół 2018. Wnioski będą przyjmowane jedynie przez kilka dni.

Podczas prowadzonego w styczniu 2018 naboru, zainteresowanie beneficjentów było tak wysokie, że już w ciągu kilku pierwszych godzin przyjmowania wniosków wyczerpano przewidziany na ten cel budżet. Przyjęto bowiem 134 wnioski, na łączną kwotę prawie 670 tysięcy złotych.

Druga tura programu odbędzie się w marcu 2018. Wnioski będą przyjmowane od 12 do 16 marca 2018 roku. Zasady uczestnictwa w programie oraz zakresu dofinansowania pozostały bez zmian, poza zakazem ubiegania się o dofinansowanie przez beneficjentów, jacy w pierwszej edycji programu (styczeń 2018) uzyskali pełną kwotę dofinansowania.

Na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu można pobrać wniosek o dofinansowanie, zapoznać się z zasadami drugiej edycji programu oraz wzorem umowy podpisywanej z beneficjentami. W celu sprawnego przeprowadzenia drugiej tury programu udostępniono również listę najczęściej pojawiających się pytań wraz z odpowiedziami.

Dokumenty do pobrania:

Program priorytetowy ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018

Regulamin Programu priorytetowego ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018

Wniosek o przyznanie dofinansowania w ramach Programu priorytetowego ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018

Wzór umowy o przyznanie dofinansowania w ramach Programu priorytetowego ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018

Pomoc publiczna druk nr 2 (4a)

Pomoc publiczna fomularz (4c)

Opracowano na podstawie: 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, Uwaga! Rusza druga edycja Programu priorytetowego ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018!, http://www.wfosigw.torun.pl/aktualnosc-345-uwaga_rusza_druga_edycja_programu.html, Data publikacji: 21.02.2018, Data odczytu: 2018.02.22

Czytaj również:

Ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018 - zasady

 Liczba wyświetleń artykułu: 1798

Komentarze z forum pszczelarskiego

Naturszczyk 2018-03-03 07:54:53

Chyba już nie wydam kolejnych 450zł na wniosek.
Są nowe zmienione formularze.
Powinno być tak, ze w pierwszej kolejności powinni być rozpatrywani ci, którzy się nie załapali w I turze.  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Bigos staropolski na winie z miodem

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Bananowe chipsy z miodem

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Piernik sułtański

Chałka z szafranem i miodem

Imbirowe ciastka z miodowo-cytrynowym lukrem

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.