Portal Pszczelarski

Zdumiewający rój pszczół na prywatnym grillu

Pszczoły na grillu. Autor zdjęcia: Australia's Penrith & Surrounds BEE MAN Źródło: facebook.com/penrithbeeman/photos/pcb.1893115584033196/1893115494033205/

pszczelarstwo na świecie pszczelarstwo w Australii Carl Skinner pszczoły na grillu pszczoły na butli z gazem

W jednej z posiadłości w Claremont Meadows w zachodniej części Sydney, na nieużywanym od około 8 miesięcy grillu, okoliczne pszczoły stworzyły sobie niesamowicie wyglądający dom. Właściciele poprosili doświadczonego pszczelarza Carla Skinnera o usunięcie gniazda z ich posesji, a ten podzielił się niesamowitymi zdjęciami na swoim portalu internetowym.

Jak informuje Daily Mail UK, nawet doświadczeni eksperci byli zdumieni tym co stworzyły pszczoły, ponieważ niesamowicie dostosowały się one do warunków i stworzyły gniazdo wokół butli z gazem, podczas gdy same umiejscowiły się na pokrywie grilla.

Carl Skinner zyskał rozgłos lokalny jako "Bee Man", pierwszy raz usłyszano o nim, kiedy pomógł usunąć rój pszczół z wózka na zakupy Penrith's High St w 2016 roku. Pszczelarz często dzieli się swoimi historiami dotyczącymi przeniesienia pszczół, ale tym razem sam był zaskoczony tym co zobaczył. Jak sam stwierdził – cieszy się, że został użądlony jedynie kilka razy, ponieważ mogło się skończyć o wiele gorzej.

rój pszczół na butli z gazem

Opracowano na podstawie:

Daily Mail UK, Bar-BEE-cue: Man shares incredible photo of thousands of bees swarming an outdoor BBQ set – complete with an elaborate hive forged around the gas bottle, http://www.dailymail.co.uk/news/article-5340151/Sydney-bee-man-removes-control-hive-barbecue.html, Data publikacji: 2018.02.01, Data odzytu:2018.02.05

Zdjęcie: Australia's Penrith & Surrounds BEE MAN, https://www.facebook.com/penrithbeeman/photos/pcb.1893115584033196/1893115467366541/, Data publikacji: 2018.02.01, Data odczytu: 2018.02.10Liczba wyświetleń artykułu: 1749

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.