Portal Pszczelarski

Zwiedzanie muzeum z gorącym bzzzykiem 2018

Źródło informacji i plakatu: bartnik.pl

wydarzenie pszczelarskie styczeń 2018 2018 Stróże Sądecki Bartnik Zwiedzanie muzeum z gorącym bzzzykiem Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik

Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik ze Stróż serdecznie zaprasza na wydarzenie zatytułowane "Zwiedzanie muzeum z gorącym bzzzykiem".

Uczestnicy wydarzenia będą mogli osobiście sprawdzić, czy zwiedzanie muzeum w sezonie zimowym jest mniej czy bardziej ciekawe. By "dogrzać" zmarzlaków, Sądecki Bartnik proponuje "wyruszyć po wiedzę i przygodę z kubkiem rozgrzewającego, miodowego napoju". Wiedzę tę będzie można chłonąć w dniach 27-28 stycznia 2018 r. i o godzinach zwiedzania: 11:30, 13:00 i 14:30.

Bilety uprawniające do zwiedzania muzeum można nabyć w Miodowej Spiżarni w cenie:

  • bilet rodzinny (2+2) - 29 zł;
  • każde kolejne dziecko - 9 zł;
  • bilet indywidualny - 12 zł.

Szczegóły i rezerwacje przyjmowane są pod numerami telefonów: 18 414 05 79 oraz 668 280 022.

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zwiedzanie muzeum z gorącym bzzzykiem 2018 - plakat wydarzenia

 

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1013

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.