Portal Pszczelarski

Aukcje pszczelarskie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2018

wydarzenie pszczelarskie akcja pszczelarska aukcja pszczelarska 2018 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Grzegorz Wójcik Pasieka w Miłosnej

Są wśród nas pszczelarze, którzy angażują się, swój czas i dobra materialne, by pomóc potrzebującym. W 2018 roku odbędzie się już 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Środki zebrane w ramach tegorocznej akcji posłużą wyrównaniu szans w leczeniu noworodków.

Poniżej zaprezentowane zostały aukcje pszczelarzy i miłośników pszczół, którzy postanowili przyczynić się do powiększenia puli tegorocznej akcji.

Litr miodu lub dzień uczestnictwa w pracy w pasiece

Pszczelarz z Małopolski (Ołpiny) ofiaruje na cele WOŚP litr miodu lub dzień uczestniczenia w pracach pasiecznych, w ramach którego pszczelarz podzieli się wiedzą i doświadczeniem z zakresu pszczół, roślin miododajnych oraz miodobrania, przeglądu uli i innych sezonowych prac.

To nie pierwsza tego typu aukcja pszczelarza. W zeszłym roku osoba, która wygrała licytację przyjechała do pasieki Pana Grzegorza i uczestniczyła w pracach w pasiece. 

Aby wziąć udział w licytacji należy kliknąć TUTAJ lub TUTAJ (dwie różne aukcje).

 

Ul wielkopolski jednościenny 18 cm miodka 4 korpusy

Producent uli drewnianych w ramach tegorocznej aukcji postanowił przekazać ul, w skład którego wchodzą:

  • dennica osiatkowana z wysuwanymi szufladami,
  • 4 korpusy na ramkę 18 cm,
  • powałka z 3 otworami wentylacyjnymi,
  • daszek kryty blachą aluminiową z wentylacją,
  • ręcznie malowana tabliczka wykonana przez Gabrielę Marchel;

oraz ręcznie wykonaną bombkę o tematyce pszczelarskiej.

Aby wziąć udział w licytacji należy kliknąć TUTAJ.

 

Dzień z Pszczelarzem w Pasiece w Miłosnej

Pasieka w Miłosnej również włączyła się do tegorocznej akcji WOŚP i zgłosiła aż 4 aukcje! Każda z nich dotyczy możliwości odwiedzenia pszczelarza w pasiece (województwo dolnośląskie, miejscowość: Miłosna) i uczestniczenia w pracach pasiecznych połączonych z dużą dawką eksperckiej wiedzy.

 

Aby wziąć udział w licytacji należy kliknąć TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ (cztery różne aukcje).

 

Świeca z wosku pszczelego z Suwalszczyzny

Jedną z aukcji daje możliwość wylicytowania ślicznie pachnącej świecy z naturalnego wosku pszczelego. Świeca o wysokości 17 cm i średnicy 2,5 cm została wytopiona w 2017 roku na Suwalszczyźnie.

 

Aby wziąć udział w licytacji należy kliknąć TUTAJ.

 

3 świece z wosku pszczelego wykonane przez 6-letniego chłopca

Pasją 6-letniego Wiktora jest wyrabianie świec z wosku pszczelego. Wykonane z największą precyzją i radością świece o wysokości ok. 25 cm każda to dar użytkownika "aflover".

 

Aby wziąć udział w licytacji należy kliknąć TUTAJ.

 

Osoby, które chciałyby przekazać przedmiot na aukcję mogą to uczynić klikając TUTAJ.

Jeżeli widziałeś inną aukcję związaną z szeroko pojętym pszczelarstwem poinformuj redakcję Portalu Pszczelarskiego pisząc komentarz pod tym artykułem. Uzupełnimy listę.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1973

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.