Portal Pszczelarski

Warsztaty pszczelarskie w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie 2018

wydarzenie pszczelarskie pszczelarstwo śląskie warsztaty pszczelarskie szkolenie pszczelarskie luty 2018 2018 Mikołów Warsztaty pszczelarskie w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie 2018 Pasieka Edukacyjna Skrzydlaci Przyjaciele

Działająca przy Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie, Pasieka Edukacyjna Skrzydlaci Przyjaciele prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych. W okresie zimowym można skorzystać z warsztatów pod tytułem "Co robią pszczoły zimą"?

Pomysł założenia pasieki był umotywowany głównie chęcią podzielania się pasją i szczerzenia informacji o owadach zapylających. Dzieci i dorośli, którzy odwiedzają Skrzydlatych Przyjaciół mogą dowiedzieć się czym w ogóle jest pasieka, jak wyglądają różnego rodzaju ule, w jaki sposób dba się o pszczoły i dlaczego tak ważna jest ich ochrona.

W okresie wiosenno-letnim zajęcia prowadzone są przy otwartych ulach. Wtedy w ciągu około 3 godzin można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat życia pszczół, sposobu pozyskiwania miodu czy technik ochrony i dbania o owady zapylające.

W okresie zimowym, a dokładnie w styczniu i lutym 2018, organizowane są warsztaty pt. "Co robią pszczoły zimą?". Takie warsztaty są ciekawą propozycją zarówno dla zorganizowanych grup szkolnych, jak i rodzinnych wycieczek.

Opracowano na podstawie:

Silesia Dzieci, Edukacja pszczelarska najmłodszych, http://silesiadzieci.pl/artykul/5815/edukacja-pszczelarska-najmlodszych, Data publikacji: 2017.12.28, Data odczytu: 2017.12.31

Czytaj również:

Warsztaty pszczelarskie w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie 2017Liczba wyświetleń artykułu: 1282

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.