Portal Pszczelarski

Wystawa Pszczoły w Mysłowicach 2017

pszczelarstwo śląskie wydarzenia pszczelarskie wystawa pszczelarska grudzień 2017 2017 Mysłowice

Jeszcze do końca grudnia można odwiedzić galerię sztuki M2 w Mysłowicach, gdzie trwa wystawa zatytułowana "Pszczoły". Wystawa została zorganizowana przez wydawnictwo Dwie Siostry, jako dopełnienie książki autorstwa Piotra Sochy i Wojciecha Grajkowskiego. 

Książka pod tytułem "Pszczoły" to wielkoformatowy album, na który składa się ponad 30 wielkich, rozkładanych plansz. Misternie wykonane ilustracje oraz krótkie, przystępne opisy pomagają zapoznać się z tajnikami życia pszczół i pracy pszczelarza. Książka została stworzona z myślą o dzieciach, ale z powodzeniem może cieszyć oko nie tylko najmłodszych.

Jak informuje Mysłowicki Ośrodek Kultury, wydawnictwo "Dwie siostry" postanowiło w pełni wykorzystać dydaktyczny potencjał wydanego albumu i tak powstał pomysł na wystawę. Ilustracje z książki zostały przeniesione na wielkie płócienne plansze. Ta atrakcyjna forma, pozwala na ciekawe uzupełnienie zajęć dydaktycznych w szkołach, a także może być wstępem do rozmowy z dziećmi o ekologii i pracy pszczelarza i istotnym znaczeniu pszczół w naszym środowisku.

Wystawa w Galerii M2, zlokalizowanej w Mysłowickim Ośrodku Kultury, potrwa do 31 grudnia 2017 r.

Opracowano na podstawie:

Mysłowicki Ośrodek Kultury, Wystawa „Pszczoły” w Galerii M2, http://www.m-ok.pl/wystawa-pszczoly-galerii-m2/, Data publikacji: 2017.12.12, Data odczytu: 2017.12.17Liczba wyświetleń artykułu: 1149

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.