Portal Pszczelarski

10-miesięczny kurs pszczelarski w Krakowie 2018

pszczelarstwo małopolskie wydarzenie pszczelarskie kurs pszczelarski 2018 Kraków Kurs pszczelarski w Krakowie 2018 Akademia Pszczelarza Wiesław Pamuła Jan Ślósarz Michał Kolasa Przemysław Szeliga Stanisław Król Tadeusz Dudek

Akademia Pszczelarza, w skład której wchodzi wielu doświadczonych i powszechnie cenionych polskich pszczelarzy: Wiesław Pamuła, Jan Ślósarz, Michał Kolasa, Przemysław Szeliga, Stanisław Król, Tadeusz Dudek, serdecznie zaprasza na kurs pszczelarski do Krakowa.

Kurs pszczelarski odbędzie się w Krakowie, w terminie od 03.02.2018 r. do końca listopada 2018 r. i obejmować będzie:

  • 40 godzin zajęć teoretycznych oraz
  • 30 godzin zajęć praktycznych.

Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu, w soboty, w godzinach od 9:00 do 15:00, na terenie Ogrodu Botanicznego w Krakowie, w Pasiece Uniwersyteckiej.

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, które planują założyć pasiekę oraz tych, którzy swoją przygodę z pszczelarstwem niedawno rozpoczęli. Tematyka kursu pszczelarskiego pozwoli jego uczestnikom uzyskać informacje m.in. na temat tego:

  • Jak założyć pasiekę?
  • Czym się kierować przy wyborze miejsca pod pasieczysko?
  • Jakich błędów unikać na początku drogi pszczelarskiej?
  • Jak gromadzić sprzęt pszczelarski?
  • Od kogo bezpiecznie kupić pszczoły i jak oceniać ich kondycję?

Koszt udziału w kursie pszczelarskim wynosi 590 zł/osobę.

Po więcej informacji na temat kursu oraz możliwości zapisu na niego odsyłamy na adres mailowy organizatora: kurs@akademia-pszczelarza.pl

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 5994

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lordszarqad

2017-11-26 20:23:48

Czy po takim kursie można przejść na KRUS

eryk16

2017-12-02 05:47:44

Na 99% nie. Po odbyciu studiów rolniczych lub zrobieniu kursu kończącego się egzaminem zawodowym w zawodzie technik-pszczelarz tak.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.