Portal Pszczelarski

Rola pszczół miodnych w zachowaniu bioróżnorodności w rolnictwie - konferencja WZP w Rzeszowie 2017

Źródło informacji: wzp.rzeszow.pl/aktualnosci-2/

pszczelarstwo podkarpackie wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska listopad 2017 2017 Rzeszów Rola pszczół miodnych w zachowaniu bioróżnorodności w rolnictwie Lucjan Kuźniar Tadeusz Dylon Wojciech Pelczar Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Rzeszowie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Rzeszowie oraz Samorząd Województwa Podkarpackiego serdecznie zapraszają na konferencję pszczelarską podsumowującą kampanię edukacyjną pn. "Rola pszczół miodnych w zachowaniu bioróżnorodności w rolnictwie", dofinansowanąze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Program wydarzenia pn. Rola pszczół miodnych w zachowaniu bioróżnorodności w rolnictwie:

25.11.2017 r. (sobota)

9:00-10:00 - Rejestracja uczestników

10:00-10:20 - Oficjalne otwarcie konferencji przez Władysława Ortyla, Marszałka Województwa Podkarpackiego

10:20-10:40 - Lucjan Kuźniar, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego - Podsumowanie III edycji kampani edukacyjnej pn. "Rola pszczół miodnych w zachowaniu bioróżnorodności w rolnictwie"

10:40-11:10 - Adam Skiba, Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie

11:10-11:40 - Tadeusz Dylon, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Rzeszowie

11:40-12:40 - Przerwa kawowa z poczęstunkiem

12:40-13:10 - Wojciech Pelczar - Przyczyny powstawania zatruć pszczół środkami ochrony roślin

13:10-13:20 - Symboliczne wręczenie sadzonek drzew miododajnych Prezesowi Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Rzeszowie

13:20-14:00 - Rozstrzygnięcie konkursu na Najbardziej aktywne Koło Pszczelarskie połączone z wręczeniem nagród oraz wystąpieniem laureatów konkursu

14:00 - Oficjalne zakończenie konferencji podsumowującej kampanię edukacyjną pn. "Rola pszczół miodnych w zachowaniu bioróżnorodności w rolnictwie"

 

Miejsce konferencji:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

al. Cieplińskiego 4 (II piętro, sala audytoryjna)

35-001 Rzeszów

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 962

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.