Portal Pszczelarski

Budowa ula ze słomy - warsztat pszczelarski Pasieki Edukacyjnej 2017

Źródło informacji: facebook.com/events/120220931986799

pszczelarstwo mazowieckie wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie październik 2017 2017 Warszawa budowa ula ze słomy Pasieka Edukacyjna

Pasieka Edukacyjna serdecznie zaprasza na dwudniowy warsztat budowy ula ze słomy. Będzie to niewątpliwie gratka dla osób chcących prowadzić swoje pasieki w sposób ekologiczny.

Koszt udziału w warsztatach pszczelarskich wynosi 350 zł od osoby i obejmuje:

  • dojazd,
  • ubezpieczenie,
  • warsztaty pszczelarskie,
  • posiłki,
  • nocleg.

Harmonogram warsztatów pszczelarskich zakłada wczesny wyjazd w sobotę i późny powrót w niedzielę. Zajęcia w sobotę trwać będą przez cały dzień z przerwą obiadową. W niedzielę planowane jest dokończenie pracy nad ulami ze słomy.

Więcej informacji na temat warsztatów zostanie udostępnionych po spotkaniu Pasieki Edukacyjnej w czwartek 12 października 2017 r. o godzinie 18:00.

Warsztat zorganizowany jest na prośbę Pasieki Edukacyjnej i ma charakter jednorazowy.

W przypadku zainteresowania udziałem w warsztatach prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem warsztatu: 601 365 756

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2082

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.