Portal Pszczelarski

Ogłoszenia pszczelarskie - jak korzystać?

Źródło obrazka: http://www.portalpszczelarski.pl/5/ogloszenia.html

ogłoszenia pszczelarskie poradnik instrukcja

Ogłoszenia pszczelarskie to jeden z najważniejszych modułów niniejszej strony. Jego celem jest umożliwienie dodawania bezpłatnych ogłoszeń dotyczących branży pszczelarskiej i około-pszczelarskiej.

Ogłoszenia pszczelarskie znajdują się pod adresem: http://www.portalpszczelarski.pl/5/ogloszenia.html Można je również odwiedzić klikając w menu (które znajduje się w prawym górnym rogu strony) przycisk "OGŁOSZENIA" (między: "FORUM" a "GALERIA").

Ogłoszenia pszczelarskie zostały podzielone na 8 kategorii. Znajdują się one po lewej stronie. Należą do nich:
- Sprzedam,
- Kupię,
- Wymienię / Oddam za darmo,
- Usługi,
- Wynajmę,
- Współpraca rolniczo-pszczelarska,
- Praca,
- Kursy i szkolenia.

Klikając w każdą kategorię z osobna, można zapoznać się z konkretnymi ogłoszeniami. Ogłoszenia wyświetlają się w logicznym porządku; od najnowszego do najstarszego.

Aby móc dodać nowe ogłoszenie należy posiadać konto na Portalu Pszczelarskim.

Niekiedy panel rejestracji i logowania jest przysłonięty informacją na czarnym tle o wykorzystywaniu plików cookie oraz przyciskiem OK. Należy kliknąć przycisk OK, a następnie postępować zgodnie z instrukcją.

REJESTRACJA (dla osób, które NIE POSIADAJĄ konta na PortalPszczelarski.pl):
W tym celu należy na samej górze strony (nad pomarańczowo-brązowym paskiem) kliknąć przycisk: "ZAREJESTRUJ SIĘ" i postępować zgodnie z instrukcją zawartą na  stronie rejestracji.
Użytkownicy, którzy posiadają konto na Facebooku mogą znacznie szybciej przejść przez proces rejestracji. Wystarczy kliknąć w niebieski przycisk: "Zaloguj się" i wybrać nick.

LOGOWANIE (dla osób, które POSIADAJĄ konto na PortalPszczelarski.pl):
Po poprawnie przeprowadzonym procesie rejestracji (rejestracji na stronie i kliknięciu w link aktywacyjny znajdujący się w mailu) należy się zalogować. Użytkownicy, którzy skorzystali z tradycyjnej rejestracji (klikając przycisk "ZAREJESTRUJ SIĘ") powinni wpisać w białe krateczki na samej górze strony: adres e-mail (np. kowalski@wp.pl) oraz hasło, a następnie kliknąć przycisk z napisem na szarym tle "ZALOGUJ SIĘ".
Osoby, które zarejestrowały się z wykorzystaniem konta z Facebooka mogą logować się w wyżej wymieniony sposób (podając e-mail oraz hasło do logowania do Facebooka w białych krateczkach) lub klikając "Zaloguj się" na niebieskim tle.

TWORZENIE NOWEGO OGŁOSZENIA:
1. Aby utworzyć nowe ogłoszenie należy po zalogowaniu się kliknąć przycisk: Dodaj nowe ogłoszenie.
2. Następnie należy wybrać kategorię ogłoszenia klikając "Wybierz", podać numer telefonu oraz wpisać treść ogłoszenia.
3. Aby dodać zdjęcie należy kliknąć przycisk "Przeglądaj", a następnie wybrać zdjęcie z dysku. Jeżeli zdjęcie zostało poprawnie wskazane napis "Nie wybrano pliku." ulegnie zmianie. Można dodać maksymalnie cztery zdjęcia w formacie: JPG, GIF albo PNG.
4. Po upewnieniu się, że wszystkie podane dane są poprawne, należy kliknąć przycisk "Dodaj ogłoszenie".

Jeżeli po odwiedzeniu działu z ogłoszeniami wyświetla się na pomarańczowym tle napis: "Zarejestruj się aby dodać ogłoszenie", oznacza to, że musimy ponownie przejść przez REJESTRACJĘ (jeżeli nie utworzyliśmy wcześniej konta) lub przez LOGOWANIE (jeżeli uprzednio utworzyliśmy konto na portalu).

Darmowe ogłoszenia pszczelarskie są automatycznie usuwane po 30 dniach od daty ich publikacji. Aby zachować ciągłość publikacji zaleca się bieżące śledzenie ogłoszeń oraz ich ponawianie tuż przed końcem ich ważności.

Sugeruje się poinformowanie ogłoszeniodawcy o znalezieniu oferty w dziale ogłoszeń Portalu Pszczelarskiego celem weryfikacji źródła posiadanych informacji.

Treść dodawanych ogłoszeń musi być zgodna z rzeczywistością i z postanowieniami regulaminu. W przypadku niezastosowania się do reguł panujących na portalu, administrator może nałożyć karę na użytkownika w postaci bana na korzystanie z treści całego portalu.

W razie jakichkolwiek problemów dotyczących rejestracji, logowania lub korzystania z bezpłatnych ogłoszeń pszczelarskich prosimy o kontakt na: redakcja@portalpszczelarski.pl .

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2276

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Wigilijne łazanki na bogato

Bigos staropolski na winie z miodem

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę