Portal Pszczelarski

Ogłoszenia pszczelarskie - jak korzystać?

Źródło obrazka: http://www.portalpszczelarski.pl/5/ogloszenia.html

ogłoszenia pszczelarskie poradnik instrukcja

Ogłoszenia pszczelarskie to jeden z najważniejszych modułów niniejszej strony. Jego celem jest umożliwienie dodawania bezpłatnych ogłoszeń dotyczących branży pszczelarskiej i około-pszczelarskiej.

Ogłoszenia pszczelarskie znajdują się pod adresem: http://www.portalpszczelarski.pl/5/ogloszenia.html Można je również odwiedzić klikając w menu (które znajduje się w prawym górnym rogu strony) przycisk "OGŁOSZENIA" (między: "FORUM" a "GALERIA").

Ogłoszenia pszczelarskie zostały podzielone na 8 kategorii. Znajdują się one po lewej stronie. Należą do nich:
- Sprzedam,
- Kupię,
- Wymienię / Oddam za darmo,
- Usługi,
- Wynajmę,
- Współpraca rolniczo-pszczelarska,
- Praca,
- Kursy i szkolenia.

Klikając w każdą kategorię z osobna, można zapoznać się z konkretnymi ogłoszeniami. Ogłoszenia wyświetlają się w logicznym porządku; od najnowszego do najstarszego.

Aby móc dodać nowe ogłoszenie należy posiadać konto na Portalu Pszczelarskim.

Niekiedy panel rejestracji i logowania jest przysłonięty informacją na czarnym tle o wykorzystywaniu plików cookie oraz przyciskiem OK. Należy kliknąć przycisk OK, a następnie postępować zgodnie z instrukcją.

REJESTRACJA (dla osób, które NIE POSIADAJĄ konta na PortalPszczelarski.pl):
W tym celu należy na samej górze strony (nad pomarańczowo-brązowym paskiem) kliknąć przycisk: "ZAREJESTRUJ SIĘ" i postępować zgodnie z instrukcją zawartą na  stronie rejestracji.
Użytkownicy, którzy posiadają konto na Facebooku mogą znacznie szybciej przejść przez proces rejestracji. Wystarczy kliknąć w niebieski przycisk: "Zaloguj się" i wybrać nick.

LOGOWANIE (dla osób, które POSIADAJĄ konto na PortalPszczelarski.pl):
Po poprawnie przeprowadzonym procesie rejestracji (rejestracji na stronie i kliknięciu w link aktywacyjny znajdujący się w mailu) należy się zalogować. Użytkownicy, którzy skorzystali z tradycyjnej rejestracji (klikając przycisk "ZAREJESTRUJ SIĘ") powinni wpisać w białe krateczki na samej górze strony: adres e-mail (np. kowalski@wp.pl) oraz hasło, a następnie kliknąć przycisk z napisem na szarym tle "ZALOGUJ SIĘ".
Osoby, które zarejestrowały się z wykorzystaniem konta z Facebooka mogą logować się w wyżej wymieniony sposób (podając e-mail oraz hasło do logowania do Facebooka w białych krateczkach) lub klikając "Zaloguj się" na niebieskim tle.

TWORZENIE NOWEGO OGŁOSZENIA:
1. Aby utworzyć nowe ogłoszenie należy po zalogowaniu się kliknąć przycisk: Dodaj nowe ogłoszenie.
2. Następnie należy wybrać kategorię ogłoszenia klikając "Wybierz", podać numer telefonu oraz wpisać treść ogłoszenia.
3. Aby dodać zdjęcie należy kliknąć przycisk "Przeglądaj", a następnie wybrać zdjęcie z dysku. Jeżeli zdjęcie zostało poprawnie wskazane napis "Nie wybrano pliku." ulegnie zmianie. Można dodać maksymalnie cztery zdjęcia w formacie: JPG, GIF albo PNG.
4. Po upewnieniu się, że wszystkie podane dane są poprawne, należy kliknąć przycisk "Dodaj ogłoszenie".

Jeżeli po odwiedzeniu działu z ogłoszeniami wyświetla się na pomarańczowym tle napis: "Zarejestruj się aby dodać ogłoszenie", oznacza to, że musimy ponownie przejść przez REJESTRACJĘ (jeżeli nie utworzyliśmy wcześniej konta) lub przez LOGOWANIE (jeżeli uprzednio utworzyliśmy konto na portalu).

Darmowe ogłoszenia pszczelarskie są automatycznie usuwane po 30 dniach od daty ich publikacji. Aby zachować ciągłość publikacji zaleca się bieżące śledzenie ogłoszeń oraz ich ponawianie tuż przed końcem ich ważności.

Sugeruje się poinformowanie ogłoszeniodawcy o znalezieniu oferty w dziale ogłoszeń Portalu Pszczelarskiego celem weryfikacji źródła posiadanych informacji.

Treść dodawanych ogłoszeń musi być zgodna z rzeczywistością i z postanowieniami regulaminu. W przypadku niezastosowania się do reguł panujących na portalu, administrator może nałożyć karę na użytkownika w postaci bana na korzystanie z treści całego portalu.

W razie jakichkolwiek problemów dotyczących rejestracji, logowania lub korzystania z bezpłatnych ogłoszeń pszczelarskich prosimy o kontakt na: redakcja@portalpszczelarski.pl .

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1971

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Biały miód leśny z Mount Oku

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 1.

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Michał Piątek Dochodowa pasieka - książka dla pszczelarzy

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

III Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom