Portal Pszczelarski

Pszczoła miodna - super organizm w środowisku naturalnym - wykład 09.2017

Informacje nt. wydarzenia i plakat otrzymane od pani Renaty Gasek

pszczelarstwo małopolskie wydarzenie pszczelarskie wykład pszczelarski konferencja pszczelarska wrzesień 2017 2017 Krzeszowice Pszczoła miodna - super organizm w środowisku naturalnym

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach i Laboratorium Kultury zapraszają 29 września 2017 r. o godzinie 19:00 w Krzeszowicach (województwo małopolskie) na wykład pt. "Pszczołą miodna - super organizm w środowisku naturalnym".

Wykład poruszający wiele ciekawostek z życia pszczół, w tym m.in.:

  • jak długo istnieją na ziemi,
  • ile muszą odwiedzić kwiatów, aby zebrać kilogram miodu,
  • jakie właściwości prozdrowotne mają produkty pszczele,

wygłosi pszczelarz Bogusław Latawiec, Prezes Krzeszowickiego Towarzystwa Pszczelniczego BARĆ.

Po wykładzie zostanie wylosowana spośród uczestników wykładu osoba, która otrzyma egzemplarz publikacji Roberta Kuczary i Bogusława Latawca pt. "Rzecz o pszczole i pszczelarzach - monografia historyczna krzeszowickiej organizacji pszczelarskiej" z autografami autorów.

Wstęp wolny.

Oficjalny plakat wydarzenia:

Miejsce wykładu:

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
ul. dr J. Walkowskiego 1
32-065 Krzeszowice

tel.: +48 12 282 14 65

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1998

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.