Portal Pszczelarski

Powiatowa Konferencja Pszczelarska w Proszowicach 2017

Źródło informacji i plakatu: proszowice.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=1&dzialy=1&akcja=artykul&artykul=2437&schemat=2

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska pszczelarstwo małopolskie styczeń 2017 2017 Proszowice Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Proszowicach Hajnalka Szentgyörgyi Igor Pawłyk Paweł Pęczalski

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie wraz z Miejsko-Gminnym Kołem Pszczelarzy w Proszowicach serdecznie zapraszają wszystkich miłośników pszczelarstwa na kolejną odsłonę Powiatowej Konferencji Pszczelarskiej w Proszowicach. Wydarzenie to odbędzie się 22 stycznia 2017 r. (niedziela) w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach (ul. Rynek 18, Proszowice).

W trakcie wydarzenia organizatorzy przewidzieli możliwość zakupu drobnego sprzętu pszczelarskiego.

 

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. Powiatowa Konferencja Pszczelarska w Proszowicach 2017:

22.01.2017 r. (niedziela)

9:00 - Oficjalne otwarcie konferencji, którego dokona Mariusz Pokorniak, Prezes Miejsko-Gminnego Koła Pszczelarzy w Proszowicach

9:10-11:00 - dr Hajnalka Szentgyörgyi - Warunki środowiskowe a zdrowotność rodzin pszczelich

11:00-11:20 - Przerwa kawowa

11:20-12:50 - dr Hajnalka Szentgyörgyi - Diagnostyka i właściwe zwalczanie chorób pszczelich

13:00-13:40 - Igor Pawłyk - Wykorzystanie izolatora Chmary w zwalczaniu warozy

13:40-13:45 - Przerwa

13:45-14:30 - Paweł Pęczalski - Choroby zwalczane z urzędu - zgnilec amerykański

14:30 - Oficjalne zakończenie Powiatowej Konferencji Pszczelarskiej w Proszowicach

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zobacz również:

Powiatowa Konferencja Pszczelarska w Proszowicach 2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1231

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.