Portal Pszczelarski

Warszawa w kwiatach i zieleni - warsztaty pszczelarskie 2017

Źródło informacji: Informacja od pani Aleksandry Zawadowskiej

wydarzenie pszczelarskie pszczelarstwo mazowieckie czerwiec 2017 2017 Warszawa Warszawa w kwiatach i zieleni Warszawa w kwiatach i zieleni 2017 Pszczelarium

11 czerwca 2017 r. o godzinie 11:00 w Służewskim Domu Kultury przy ul. Bacha 15 w Warszawie odbędą się warsztaty pszczelarskie w ramach projektu "Warszawa w kwiatach i zieleni".

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. jak założyć własną pasiekę, jak dbać o pszczoły i dlaczego są tak ważne dla miejskiego ekosystemu. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów będzie mógł zajdrzeć do ula i podejrzeć pracę pszczół.

Warsztaty poprowadzą członkowie Pszczelarium. Wstęp wolny i bez zapisów.

Miejsce wydarzenia:

Służewski Dom Kultury
ul. Bacha 15
Warszawa

 

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1802

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Wiktoria Bajek

Wiktoria Bajek

Autorka tekstów

Studentka pedagogiki o specjalności resocjalizacja. Na co dzień pasjonatka pszczół miodnych i nie tylko. Szczególnie zainteresowana warunkami optymalnymi dla bytowania i rozwoju pszczół. Pasjonatka przyrody i długich spacerów.

Poliuretan czy drewno - który materiał lepszy na ul?

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom