Portal Pszczelarski

XI Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego na Zamku Grodziec

Źródło informacji: grodziec.info

pszczelarstwo dolnośląskie wydarzenie pszczelarskie październik 2017 2017 Grodziec XI Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego na Zamku Grodziec Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego na Zamku Grodziec

W dniach 7-8 października 2017 r. już po raz 11 odbędzie się niezwykłe wydarzenie pszczelarskie pn. Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego na Zamku Grodziec.

Na wydarzenie zapraszają organizatorzy: Piotr Janczyszyn, Kasztelan Zamku Grodziec oraz Alicja Lamperska, Kasztelan Bractwa Zamku Grodziec.

W dniu 7 października zapraszają wszystkich młodych pszczelarzy (do 35 roku życia) na spotkanie w ramach XI Agroturystycznego Święta Wina i Miodu Pitnego.

W programie wydarzenia znajdzie się m.in.:

  • ocena stanu pszczelarstwa na Dolnym Śląsku w oczach młodych pszczelarzy,
  • Konferencja Pszczelarska 2017.

 

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. XI Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego na Zamku Grodziec:

07.10.2017 r. (sobota)

11:00 - Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia

08.10.2017 r. (niedziela)

Wkrótce.

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zobacz również:

VII Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego na Zamku Grodziec

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3523

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-06-11 11:54:51

To jedna z najfajniejszych imprez pszczelarskich w Polsce. Byłem tam w zeszłym roku i w tym roku też się wybieram.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.