Portal Pszczelarski

Warsaw Food Expo 2017

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie czerwiec 2017 2017 Warszawa Warsaw Food Expo 2017 Warsaw Food Expo Robert Chrzanowski Pasieka Edukacyjna Antoja Atlantika bbQueen Pasieka Miody Domańskich Wydawnictwo Pszczelarstwo Stanpol Stowarzyszenie Pszczelarzy Polskich Polanka

W dniach 1-3 czerwca 2017 r. w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo odbędą się Targi Żywności pn. Warszaw Food Expo 2017.

To wydarzenie jest szczególnie wyjątkowe. Po pierwsze znajdzie się na nim bardzo duże stoisko pszczelarskie, w którym godnie reprezentować polskich pszczelarzy i polską branżę pszczelarską będą: Pasieka Edukacyjna, firma Antoja, firma Atlantika, firma bbQueen, Pasieka Miody Domańskich, Portal Pszczelarski, Wydawnictwo Pszczelarstwo, Stanpol oraz Stowarzyszenie Pszczelarzy Polskich Polanka.

W udekorowanie stoiska w nastrojowe światło zaangażowała się firma Aurora, a firma Baziółka ozdobi przestrzeń aromatycznymi ziołami. Pan Robert Chrzanowski udostępnił własnoręcznie wykonane zdjęcia pszczół.

Dla osób odwiedzających stoisko pszczelarskie, któremu przewodniczy Pasieka Edukacyjna, przewidziano wiele atrakcji, a wśród nich m.in.: degustację miodu z Portugalii, prezentacja żywych pszczół oraz mini pasieki, malowanie twarzy, robienie własnoręcznie marcepalu oraz świec woskowych przez dzieci, robienie zdjęć dla dzieci z wykorzystaniem specjalnej makiety oraz strojów pszczelarskich. 

Wydarzeniu towarzyszyć będzie spotkanie Grupy Wyszehradzkiej - o drugi powód, dla którego ranga tych targów jest bardzo wysoka.

Bezpłatny bilet można odebrać tutaj

Miejsce wydarzenia:

Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo
al. Katowicka 62, Wolica 114D,
05-830 Nadarzyn k. Warszawy

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1631

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.