Portal Pszczelarski

Wykaz pasiek produkujących matki pszczele, pakiety i odkłady pszczele w 2017 roku

Źródło informacji: ARR.gov.pl, Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich

pasieki produkujące matki pasieki i odkłady pszczele wykaz linii hodowlanych pszczół rejestry hodowlane matka pszczela Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich

W związku z wejściem w życie Zarządzenia Prezesa Agencji Rynku Rolnego nr 50/2017/Z zmieniającego "Warunki ubiegania się o refundację kosztów poniesionych w ramach realizacji mchanizmy Wsparcie rynku produktów pszczelich w latach 2016/2017; 2017/2018; 2018/2019", które zmieniło tytuł oraz pkt 6.2.9. w/w warunków, na stronie Agencji Rynku Rolnego opublikowany został Wykaz pasiek produkujących matki, pakiety i odkłady pszczele, które przedłużyły prawidłowe zaświadczenia o stanie zdrowotności rodzin pszczelich w sezonie 2016/2017, w których wskazano imię i nazwisko (nazwę pasieki), adres oraz datę wystawienia zaświadczenia, od której zakup pszczół w danej pasiece podlega refundacji.

Niniejszy wykaz pasiek produkujących refundowane matki pszczele, pakiety i odkłady pszczele w 2017 r. jest aktualny na dzień 2017.11.14.

Dla czytelniejszego rozeznania zastosowano w nim sortowanie po adresie (województwie i kodzie pocztowym). W nawiasie zawarto datę wystawienia zaświadczenia, która jest jednoznaczna z datą, od której zakup pszczół w danej pasiece podlega refundacji.

województwo dolnośląskie

55-200 Oława, ul. Broniewskiego 13 - Migocki Stanisław (2017.04.20)

56-200 Góra, Kazimerczak Paweł - Pasieka Hodowlana (2017.05.08)

56-300 Milicz, ul. Kasztanowa 4 - Kokot Franciszek (2017.05.08)

56-416 Twardogóra, ul. Brzozowa 3 - Józefowski Marian (2017.06.01)

57-300 Kłodzko, Stary Wielisław 6 - Zaremba Henryk (2017.03.08)

57-300 Kłodzko, ul. Różana 22 - Gospodarstwo Pasieczne Sudecki Bartnik - Jacek Sieradzki (2017.05.31)

57-320 Polanica Zdrój, Chocieszów 3c - Salachna Bogumiła  (2017.06.01)

województwo kujawsko-pomorskie

86-070 Dąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie, ul. Strażacka 5A - Idziorek Hanna (2017.05.17)

86-141 Lniano, Lnianek, ul. Kościelna 53 - Wnuk Sławomir - Pasieka Hodowlana (2017.04.30)

87-617 Bobrowniki, Bobrowickie Pole 123 - Domagalski Dariusz (2017.03.31)

87-732 Lubanie, Lubanie 48A - Lambarski Janusz (2017.03.31)

87-801 Włocławek, ul. Nizinna 7 - Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie (2017.03.30)

87-811 Nasięgniewo, Nasięgniewo - Przybyszewski Grzegorz (2017.03.31)

87-853 Kruszyn, Humlin 10 - Szylar Sebastian (2017.03.30)

87-890 Lubraniec, Redecz Wielki - Stefaniak Edward (2017.03.30)

87-890 Lubraniec, Turowo 2 - Stankiewicz Adrian (2017.03.11)

88-100 Inowrocław, ul. Władysława Łokietka 9/82 - Gwóźdź Roman (2017.05.20)

88-140 Gniewkowo, Kępa Kujawska - Paul Tomasz (2017.05.07)

89-240 Kcynia, Studzienki Lisi Kąt 4 - Stanek Tomasz (2017.05.25)

województwo lubelskie

20-100 ul. Kazimierska 2 - Pasieka Hodowlana Istytutu Ogrodnictwa, Zakład Pszczelnictwa w Puławach (2017.03.23)

20-460 Lublin, ul. Franciszka Mileckiego 7 - Robak Wiesław (2017.05.02)

20-711 Lublin, ul. Laury 31 - Jasina Józef (2017.05.02)

21-020 Milejów, Starościce 137 - Dąbrowska Danuta (2017.04.08)

21-220 Siemień, Wola Tulnicka 55 - Chojak Stanisław (2017.05.10)

21-500 Biała Podlaska, Grabanów - Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli (2017.05.02)

22-100 Chełm, ul. Nowy Świat 10/49 - Liśkiewicz Zenon - Pasieka Hodowlana Depułtycze Królewskie (2017.04.07)

22-200 Włodawa, ul. Szmaragdowa 5 - Nieczypor Leszek Tomasz (2017.05.08)

22-234 Urszulin, Łomnica 8a - Walenciuk Radosław (2017.05.04)

22-417 Stary Zamość, Wierzba 74 - Czuwara Janusz (2017.04.13)

22-470 Zwierzyniec, Sochy 82 - Szawara Józef (2017.04.19)

22-500 Hrubieszów, ul. Grunwaldzka 29 - Grzeszczuk Rafał (2017.03.29)

22-500 Hrubieszów, ul. Leśna 24A - Grzeszczuk Mariusz (2017.03.29)

22-678 Ulhówek, Dyniska 8 - Lisiecki Tomasz (2017.04.10)

23-107 Strzyżewice, Pszczela Wola 1/24 - Janik Mieczysław (2017.04.07) 

23-155 Zakrzew, Zakrzew 8 - Matacz Tomasz (2017.05.04)

23-210 Kraśnik, Al. Niepodległości 31/12 - Różyński Piotr (2017.04.14)

23-251 Dzierzkowice, Terpentyna 205 - Różyński Stanisław (2017.04.20)

23-400 Biłgoraj, ul. Kościuszki 99/19 - Blicharz Piotr (2017.03.07)

23-400 Biłgoraj, ul. Orzeszkowej Elizy 11 - Ryszard Czechowski (2017.03.28)

24-130 Końskowola, ul. Pożowska 8 - Pasieka Hodowlana POŻÓG - Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (2017.03.21)

województwo lubuskie

67-410 Sława, ul. Powstańców Śląskich 17c/3 - Chomiak Bazyli (2017.05.29)

68-208 Łęknica, ul. Dworcowa 3a/2 - Deka Wojciech (2017.03.29)

69-200 Sulęcin, ul. Jana Paska 68 - Dutkowiak Iwona i Remigiusz (2017.04.20)

województwo łódzkie

95-060 Brzeziny, ul. Strykowska 46 - Gładys Łukasz (2017.04.29)

95-060 Brzeziny, ul. M. Skłodowskiej 11 - Pieniążek Adam (2017.07.07)

97-545 Gomunice, Kocierzowy 1 - Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Sp. z o.o. Pasieka Zarodowa Kocierzowy

98-100 Łask, ul. Jodłowa 7/1 - Nowicki Kazimierz (2017.05.22)

98-275 Brzeźnio, Dębołęka 48 - Pasierb Artur (2017.06.19)

województwo małopolskie

30-623 Kraków, Kotsisa 31 - Pasieka Szeligów - Przemysław i Elżbieta Szeligowie (2017.04.04)

31-235 Kraków, ul. Głogowska 24/1 - Opoka Marian i Aleksandra (2017.06.22)

31-307 Kraków, ul. Stawińskiego 28 - Król Stanisław (2017.03.23)

32-005 Niepołomice, ul. Grunwaldzka 22 - Lubiński Zbigniew (2017.06.28)

32-075 Gołcza, Laski Dworskie 23a - Woźniak Jacek (2017.05.29)

32-120 Nowe Brzesko, Sierosławice 61 - Buczek Mieczysław (2017.06.13)

32-120 Nowe Brzesko, ul. Krakowska 58 - Adamek Wioletta (2017.06.12)

32-200 Miechów, os. Sikorskiego 16/9 - Piechowicz Zofia (2017.06.02)

32-422 Stadniki, Kędzierzynka 18 - Wójtowicz Agnieszka (2017.04.20)

32-764 Rzezawa, ul. Górska 9 - Sowa Andrzej (2017.06.12)

33-100 Tarnów, ul. Romanowicza 14 - Grzeszczuk Zygmunt (2017.06.12)

33-113 Wał-Ruda, Wola Radosławska 68 - Nasiadka Piotr (2017.06.12)

33-200 Dąbrowa Tarnowska, ul. Grunwaldzka 45 - Czternastek Bronisław (2017.05.30)

33-331 Stróże, Stróże 235 - Pasieka Hodowlana Sądecki Bartnik (2017.05.07)

33-336 Łabowa, Nowa Wieś 109 - Sarata Zdzisław (2017.04.10)

34-113 Paszkówka, Paszkówka 248 - Czarniak Krzysztof (2017.06.08)

34-125 Sułkowice, ul. Racławicka 162 - Łysoń Tomasz (2017.05.23)

34-424 Czarny Dunajec, ul. Kmietowicza 177 - Klimowska Helena (2017.05.02)

34-424 Szaflary, Maruszyna, Osiedle Bukowa 41 - Bukowski Józef (2017.05.02)

34-424 Szaflary, Maruszyna, Osiedle Bukowa 41 - Bukowski Przemysław (2017.05.02)

34-623 Szczyrzyc, Pogorzany 49 - Gospodarstwo Pasieczne Miody Beskidzkie Żwirski Jerzy (2017.05.15)

34-642 Dobra, Dobra 145 - Leśniak Tadeusz (2017.05.31)

38-321 Moszczenica, Moszczenica 543 - Kret Edward (2017.05.28)

województwo mazowieckie

00-182 Warszawa, ul. Dubois 7/129 - Rybusiewicz Rober (2017.06.09)

05-800 Pruszków, ul. Helenowska 22/28 - Grzybkowski Leszek (2017.04.11)

05-800 Pruszków, ul. Helenowska 22/28 - Skonieczna Łucja (2017.04.11)

05-805 Otrębusy, ul. Łąkowa 9 - Walas Jan (2017.05.27)

07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. Piłsudskiego 61 - Szymański Zbigniew (2017.05.15)

08-108 Korczew, Szczeglacin 109 - Krawczyk Jerzy (2017.03.28)

08-110 Siedlce, ul. Akacjowa 57 - Maria Gembala - Pasieka Mellifera (2017.04.03)

08-110 Siedlce, ul. Gniewskiego 62B - Drygiel Agata (2017.03.29)

08-114 Skórzec, Teodorów 96 - Loc Krzysztof (2017.04.20)

08-300 Sokołów Podlaski, ul. Cicha 17 - Olędzka Krystyna (2017.05.08)

23-460 Józefów, ul. Biłgorajska 26 - Miciuk Dariusz (2017.05.29)

26-670 Pionki, ul. Kozienicka 28/50 - Bielicki Leszek (2017.04.26)

26-720 Policzna, Władysławów 40 - Pasieka Cegiełko - A.M. LIGUSTICA (2017.05.05)

27-100 Iłża, os. Zuchowiec 4/10 - Wiatrowski Krzysztof (2017.04.21 - do potwierdzenia)

27-300 Lipsko, ul. Spacerowa 65 - Ruszkiewicz Zofia (2017.04.21)

27-320 Solec, ul. Plażowa 17 - Pluta Leszek (2017.04.29)

27-350 Sienno, Tarnówek 60 - Mataczyński Andrzej Pasieka Hodowlana Arnia (2017.04.25)

96-315 Wiskitki, Popielarnia 50 - Rybczyński Krzysztof (2017.03.30)

województwo opolskie

46-211 Kujakowice Górne, Maciejów 8 - Dolina Stobrawy Sp. z o.o. Pasieka Zarodowa w Maciejowie

47-280 Pawłowiczki, Grudyna Wielka, ul. Leśna 313/2 - Lubak Agata (2017.05.16)

47-316 Gorażdże, Chorula, ul. Wolności 1 - Szpicki Lucjan (2017.05.02)

47-300 Krapkowice, Ściborowice, ul. Polna 7 - Piecuch Joachim (2017.05.05)

47-351 Ściborowice, ul. Polna 7 - Piecuch Kamil (2017.05.08)

48-303 Nysa, ul. K.E.N 48/10 - Pasieka Nyska Barć Andrzej Filipkowski (2017.05.01)

49-300 Brzeg, ul. Roweckiego 13/7 - Dyrda Zbigniew (2017.05.01)

województwo podkarpackie

33-112 Tarnowiec, ul. Sanguszki 13 - Wojtarowicz Stanisław (2017.06.12)

37-310 Nowa Sarzyna, ul. Konopnickiej 5/4 - Łukasik Edward (2017.04.04)

37-550 Radymno, ul. Jana Pawła II 3 - Olejarczyk Leokadia (2017.04.18)

37-560 Pruchnik, Węgierka 20 - Tetich Ewa i Grzegorz (2017.05.25)

37-700 Przemyśl, ul. Lwowska 32B/11 - Kilon Zdzisław (2017.05.25)

38-214 Bieździedza, Sieklówka 154 - Gałuszko Tomasz (2017.05.29)

38-230 Nowy Żmigród, ul. Dukielska 6 - Mroczka Jan (2017.05.10) 

38-400 Krosno, ul. Prochownia 14 - Wojciech Pelczar - Pasieka Zarodowa (2017.03.31)

38-400 Krosno, ul. Wyspiańskiego 90 - Lech Arkadiusz - Pasieka Jagoda (19.05.2017)

38-484 Wróblik Szlachecki, Bzianka 131A - Ostrap Henryk (2017.05.04)

39-304 Czermin, Breń Osuchowski 196 - Flis Elżbieta i Kazimierz - Pasieka Hodowlana Wojtuś (2017.04.12)

39-304 Czermin, Czermin 1 - Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. w Krasnem - S.E.K. i Pasieka Zarodowa w Czerminie

województwo pomorskie

82-230 Nowy Staw, ul. Westerplatte 17 - Grabowski Franciszek (2017.05.08)

84-230 Rumia, ul. Nagietkowa 2 - Iwona Jamróz-Krzysztof i Jacek Krzysztof (2017.05.15)

województwo śląskie

32-545 Psary, ul. Modrzewiowa 12 - Niewiedział Jan (2017.05.08)

34-350 Cięcina, ul. Pogórze 20 - Tomiczek Maciej (2017.05.25)

41-150 Zabrze, ul. Gorzowskiego 4/5 - Wiaterek Jerzy (2017.05.22)

41-219 Sosnowiec, ul. Lenartowicza 66/92 - Sadło Grzegorz (2017.05.17)

41-250 Czeladź, ul. Przełajska 32 - Nowak Paweł (2017.05.17)

41-500 Chorzów, ul. 3 Maja 9/3 - Działo Henryk (2017.05.17)

41-704 Ruda Śląska, ul. Bytomska 41/3 - Cieśla Jerzy (2017.05.22)

42-110 Wąsosz Dolny, ul. Traugutta 179 - Freus Arkadiusz (2017.05.17)

42-200 Częstochowa, ul. Fieldorfa Nila 15/5 - Janeczek Eugeniusz (2017.05.13)

42-200 Częstochowa, ul. Pasteura 17/2 - Szymichowski Kazimierz (2017.05.12)

42-270 Kłomnice, Garnek, ul. Główna 12 - Lara Jerzy (2017.04.06)

42-440 Ogrodzieniec, ul. Paderewskiego 16 - Urbańczyk Henryk (2017.05.17)

42-690 Boruszowice, ul. Sosnowa 19 - Bolik Damian (2017.05.08)

43-176 Gostyń, ul. Pszczyńska 361 - Patalong Krzysztof (2017.05.10)

43-196 Mikołów, ul. Spyry 26 - Kalabis Seweryn (2017.05.10)

43-331 Dankowice, ul. Mickiewicza 2 - Nikola Sirakov (2017.05.22)

43-445 Dzięgielów, ul. Lipowa 20 - Kubeczek Krzysztof (2017.04.25)

43-516 Zabrzeg, ul. Spacerowa 13 - Londzin Wiesław (2017.05.22)

44-117 Gliwice, ul. Syriusza 22/16 - Postuła Zbigniew (2017.05.08)

44-280 Rudyłtowy, ul. Plebiscytowa 26B - Barnabas Adam (2017.05.22)

województwo świętokrzyskie

26-001 Mąchocice Kapitularne, Mąchocice Kapitularne - Szymczuch Ryszard - Gospodarstwo Pasieczne Ryś (2017.04.15)

26-025 Łagów, Stara Zbelutka 64 - Wótowicz Marta (2017.04.04)

27-400 Pińczów, Brześć 115 - MCHIRZ Sp. z o.o. Zakład w Brześciu (2017.04.03)

27-423 Bałtów, Pętkowice 54 - Guz Krzysztof (2017.04.21)

28-400 Pińczów, ul. Nowa 14 - Osińska Magdalena - Malinowa Pasieka (2017.04.03)

29-135 Radków, Radków 16a - Krotla Krzysztof (2017.05.19)

29-150 Krasocin, Oleszno, ul. Żelazna 6 - Boruszko Adam (2017.06.22)

województwo warmińsko-mazurskie

10-713 Olsztyn, ul. Księżycowa 8 - Wilde Maria (2017.04.08)

11-030 Purda, Silice 8 - Swat Stanisław (2017.07.08)

11-130 Orneta, ul. Warmińska 46 - Matula Zbigniew (2017.04.09)

13-300 Nowe Miasto Lubawskie, Nawra 58 - Roman i Justyna Samulscy (2017.04.04)

19-300 Ełk, ul. Jagiełly 14 - Lutkiewicz Wojciech (2017.04.05)

19-400 Olecko, al. Zwycięstwa 10 - Pasieka Hodowlana KRiR Sp. z o.o. z/s w Parzniewie oddział w Olecku (2017.05.25)

19-400 Olecko, os. Siejnik II 3/1 - Naruszewicz Wioletta - Pasieka Hodowlana

województwo wielkopolskie

60-443 Poznań, ul. Czechowska 6 - Mrówka Maria (2017.04.18)

62-021 Paczkowo, ul. Średzka 21 - Kubiak Tomasz (2017.04.20)

62-040 Puszczykowo, ul. Wierzbowa 16 - Kociemba Wojciech (2017.03.30)

62-050 Mosina, Krosno, ul. Boczna 25 - Bangier Jerzy (2017.03.24)

62-067 Rakoniewice, Goździn 10 - Kaczmarek Ireneusz (2017.05.28)

62-067 Rakoniewice, Goździn 10 - Kazimierczak Łukasz (2017.05.09)

62-070 Dopiewo, ul. Leśna 44 - Pawelec Ryszard (2017.03.24)

62-200 Gniezno, Modliszewo 37 - Smaruj Wojciech (2017.04.20)

62-250 Czerniejewo, ul. Żeromskiego 3 - Kamiński Teofil (2017.05.26)

62-560 Skulsk, ul. Ilczyszyna 2 - Ciesielczyk Michał (2017.05.13)

62-571 Stare Miasto, Żychlin, ul. Jodłowa 7 - Jesiołowski Wojciech (2017.05.03)

62-590 Golina, ul. Kościuszki 17 - Lizik Dariusz (2017.05.29)

62-872 Godzisze Małe, Wolica 74a - Maślak Henryk (2017.06.29)

63-300 Pleszew, ul. Bolesława Śmiałego 14 - Sierociński Mirosław (2017.05.19)

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Mickiewicza 1/3 - Krzyżosiak Leszek (2017.04.09)

63-460 Nowe Skalmierzyce, Skalmierzyce, ul. Ostrowska 113a - Kubiak Hieronim (2017.06.20)

63-750 Sulmierzyce, ul. Miodowa 19 - Woszczyński Kazimierz (2017.05.24)

64-000 Kościan, Stare Oborzyska, ul. Dębowa 7 - Landzwojczak Jerzy (2017.05.16)

64-500 Szamotuły, Kąsinowo 48 - Zmitrukiewicz Wiesław (2017.03.31)

65-510 Konin, ul. Legionów 8/7 - Poprawski Michał (2017.04.07)

województwo zachodniopomorskie

70-781 Szczecin, ul. Brązowa 18/7 - Błaszków Tadeusz (2017.05.08)

72-420 Dziwnów, ul. Kościelna 49 - Wroński Mirosław (2017.05.17)

73-112 Stara Dąbrowa, Stara Dąbrowa 5B - Wojciechowski Grzegorz (2017.05.19)

73-115 Dolice, Kolin 8 - Krzysiek Jarosław (2017.05.27)

78-200 Białogard, ul. Moniuszki 2B - Furtak Jolanta i Antoni (2017.05.24)

 

Nierozpoznane:

Glików 110 - Spytka Łukasz (2017.06.22)

 

Zobacz również:

Wykaz linii hodowlanych pszczół dla których otwarto księgi - matki pszczele 2018

Wykaz linii hodowlanych pszczół dla których otwarto księgi - matki pszczele 2016

Wykaz linii hodowlanych pszczół dla których otwarto rejestry - matki pszczele 2016

Wykaz linii hodowlanych pszczół dla których otwarto księgi - matki pszczele 2015

Wykaz linii hodowlanych pszczół dla których otwarto rejestry - matki pszczele 2015

Wykaz linii hodowlanych pszczół dla których otwarto księgi - matki pszczele 2014

Wykaz linii hodowlanych pszczół dla których otwarto rejestry - matki pszczele 2014

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autora



Liczba wyświetleń artykułu: 30296

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2017-05-25 15:58:14

Kawał dobrej roboty!



  Współpracują z portalem:

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Skrzydełka z miodem i chili

Wiosenna sałata ze szpinakiem i winegretem czosnkowo-miodowym

Szaszłyki z marynatą miodową

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie