Portal Pszczelarski

Noc z pszczołami w Warszawie 2017

wydarzenie pszczelarskie maj 2017 2017 Warszawa Noc z pszczołami w Warszawie 2017 Noc z pszczołami Pasieka Edukacyjna

Pasieka Edukacyjna serdecznie zaprasza wszystkich ciekawych świata pszczół na wyjątkowe wydarzenie pszczelarskie - Noc z pszczołami, które odbędzie się 20 maja 2017 r. w Domu Kultury Śródmieście - Rotacyjnym Domu Kultury na Jazdowie (Jazdów 3/18, 00-467 Warszawa).

Organizator wydarzenia przewidział szereg atrakcji, zarówno dla najmłodszych uczestników wydarzenia, jak i tych starszych.

Program wydarzenia pn. Noc z pszczołami w Warszawie 2017:

20.05.2017 r. (sobota)

17:00-23:00

- wystawa pn. "Pszczoły na plastrze z ula"

- galeria zdjęć pszczelarskich Roberta Chrzanowskiego

- degustacja miodu

- warsztaty dla dzieci pn. "Zrób sobie pszczołę"

- wystawa sprzętu pszczelarskiego

17:30 - Pogadanka o pszczelarstwie: "O co chodzi z tymi pszczołami? Dlaczego pszczoły są ważne i co im grozi w dzisiejszym świecie?

19:00 - Pogadanka o pszczelarstwie: "O pszczelej rodzinie, czyli o tym, jak żyją pszczoły"

20:30 - Pogadanka o pszczelarstwie: "Parę słów o opiece nad pszczołami, czyli co należy do zadań pszczelarza w poszczególnych okresach roku"

22:00 - Pogadanka o pszczelarstwie: "Co mamy od pszczół, czyli o produktach pszczelich, tym jak powstaje miód, co to jest propolis, mleczko pszczele i inne"

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1304

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal1972

2017-05-20 07:28:17

Bardzo fajny pomysł! Pasieka Edukacyjna jak zwykle w formie! Gratuluję zapału i świetnych pomysłów! Tak trzymać!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.