Portal Pszczelarski

Warsztaty pszczelarskie w ŚOB w Mikołowie 2017 - Poddawanie matki pszczelej do rodziny

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie szkolenie pszczelarskie kurs pszczelarski maj 2017 2017 Mikołów Warsztaty pszczelarskie w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie 2017

27 maja 2017 r. (sobota) w godzinach 10:00-13:00 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym - Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej (ul. 15 grudnia 1) w Mikołowie odbędą się warsztaty pszczelarskie, których tematem przewodnim będzie poddawanie nowych matek do rodzin pszczelich.

Warsztaty przeznaczone są dla osób planujących założenie własnej pasieki lub stawiającym pierwsze kroki w pszczelarstwie.

W trakcie warsztatów przedstawione zostaną podstawowe zagadnienia, omówione zostaną rodzaje matek pszczelich oferowane przez hodowców, wyjaśnione zostaną różnice w postępowaniu z matkami czerwiącymi, jednodniówkami oraz matkami inseminowanymi bez sprawdzonego czerwienia. Praca odbędzie się na czterech rodzinach. Po wcześniejszej pełnej kontroli i likwidacji mateczników ratunkowych, zostanie wykonane poddanie do uli nowych matek w klateczkach.

Organizator zapewnia kapelusze ochronne. W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 15 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 70 zł/osobę lub 60 zł/osobę w przypadku uczestnictwa w poprzednich warsztatach nt. tworzenia odkładów. Płatność można dokonać na miejscu lub przelewem po wcześniejszym kontakcie mailowym: pszczolki.bzz@gmail.com

Aby wziąć udział w niniejszych warsztatach pszczelarskich należy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się TUTAJ.

Miejsce wydarzenia:

Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej w Mikołowie
15 grudnia 1, Mikołów

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1960

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.