Portal Pszczelarski

Pszczelarz u przedszkolaków z Jastrzębiej Góry 2017

pszczelarstwo pomorskie Józef Roszman pasieka ekologiczna pszczelarz w przedszkolu

Józef Roszman, pszczelarz prowadzący pasiekę ekologiczną w województwie pomorskim, odwiedził kilka dni temu przedszkolaki z SP w Jastrzębiej Górze. Przybliżył im zwyczaje pszczół oraz opowiedział skąd się bierze miód. Wspomniał również jak bardzo ważna jest praca pszczelarza.

Dzieci z SP w Jastrzębiej Górze, często po raz pierwszy raz w życiu, na własne oczy mogły zobaczyć produkty pszczele oraz akcesoria pszczelarskie, tj. podkurzacz, kapelusz czy ramkę pszczelą. Co więcej, mogły degustować różne rodzaje miodów oraz pyłku kwiatowego, jak również brać udział w wytwarzaniu świeczek z wosku pszczelego.

Podczas wizyty pszczelarza padało wiele pytań, na które pan Józef Roszman odpowiadał z przyjemnością i w sposób bardzo przystępny dla dzieci. Z pewnością przedszkolaki nie mogą się już doczekać ponownej wizyty tego wspaniałego pszczelarza.

Opracowano na podstawie:

Puck NaszeMiasto.pl, Pszczelarz odwiedził przedszkolaki z SP Jastrzębia Góra | ZDJĘCIA, http://puck.naszemiasto.pl/artykul/pszczelarz-odwiedzil-przedszkolaki-z-sp-jastrzebia-gora,4081462,artgal,t,id,tm.html, Data publikacji: 2017.04.11, Data odczytu: 2017.04.13

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1474

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal1972

2017-04-15 07:41:21

Piękny gest. Pan Józef poświęca swój prywatny czas na naukę dzieci o pszczołach. Dobrze, że o takich osobach piszecie. To godne pochwały.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.