Portal Pszczelarski

Lód Miód - łódzka lodziarnia z miodowym akcentem

pszczelarstwo łódzkie Lód Miód lody z miodem miód miód z województwa łódzkiego

Na łódzkiej mapie kulinarnej pojawiło się nowe miejsce, a precyzyjniej miejsca, które warto odwiedzieć. Dlaczego? Ponieważ używają do swoich wyrobów naturalnych produktów, w tym miodu. Mowa o Pracowni Lodów Rzemieślniczych "Lód Miód", której pomysłodawcami są państwo Ewa i Karim Soliman.

Ich pomysł na biznes opiera się na patriotyźmie lokalnym. Składniki do produkcji lodów kupowane są wyłącznie od łódzkich dostawców. Podkreślają, że miód w ich lodach pochodzi i będzie pochodzić wyłącznie z pasiek z województwa łódzkiego.

Choć ceny ich lodów nie należą do najniższych (jedna 80-gramowa porcja ma kosztować 4 zł) to z pewnością nie zabraknie amatorów niestandardowych smaków, w tym smaku firmowego - "lód miód", na który składa się sorbet cytrynowy słodzony miodem. Poza 8-ma smakami lodów (z czego 4 będą na stałe w ofercie, a 4 będą zmieniać się co jakiś czas), wyróżnikiem mają być kolorowe wafelki - czarne i czerwone.

Jak informuje łódzki portal Gazety Wyborczej, marka w momencie publikacji artykułu swoje lokale ma zlokalizowane:

a) w Łodzi:

- ul. Retkińska 80

- ul. Aleksandrowska 38

- ul. Tatrzańska 109

- ul. Zgierska 69

- ul. Tuszyńska 35

- ul. Przędzalniana 124a

b) w Pabianicach:

- ul. Łaska 38

- ul. Grobelna 7

Opracowano na podstawie:

Wyborcza.pl, "Lód Miód". Nowa łódzka marka lodów rzemieślniczych, http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21635461,lod-miod-nowa-lodzka-marka-lodow-rzemieslniczych.html, Data publikacji: 2017.04.13, Data odczytu: 2017.04.13

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2195

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal1972

2017-04-15 07:51:27

Miód to samo zdrowie, nie dziwię się, że coraz więcej osób go wykorzystuje.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.