Portal Pszczelarski

Wiosenna promocja na książki pszczelarskie Wydawnictwa RM 2017

książka dla pszczelarzy Wydawnictwo RM Franz Lampeitl Hodowla pszczół Wolfgang Ritter Zdrowie pszczół

Szanowni Państwo,

śpieszymy z informację, iż od dziś tj. 10 kwietnia do 13 kwietnia 2017 r. trzy tytuły w księgarni internetowej Wydawnictwa RM www.rm.com.pl zostały objęte promocyjną, wiosenną ceną!

Dzięki wpisaniu kodu rabatowego: pszczoły04 publikacje pt. "Hodowla pszczół", "Zdrowie pszczół" i "Pszczoły. Poradnik hodowcy" są dostępne w atrakcyjnych cenach. 

Książki z kodem rabatowym pt. "Hodowla pszczół" i "Zdrowie pszczół" zamiast 29,90 zł, kosztują 22,43 zł, natomiast "Pszczoły. Poradnik hodowcy" można nabyć za 18,68 zł.

Pozdrawiamy,
Zespół Wydawnictwa RM

Zobacz również:

Franz Lampeitl Hodowla pszczół - książka dla pszczelarzy

Wolfgang Ritter Zdrowie pszczół - książka dla pszczelarzyLiczba wyświetleń artykułu: 3058

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-04-11 21:04:52

Kilka ładnych złotych można zaoszczędzić. Ja akurat mam już wszystkie pozycje. Najbardziej polegam Pszczoły. Poradnik hodowcy. Bardzo przystępnym językiem opisane wszystko to, co każdy pszczelarz powinien wiedzieć. Ja płaciłem dużo więcej za nią, coś koło 28 zł, a teraz prawie 10 zł taniej.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.