Portal Pszczelarski

Setne urodziny Józefa Adamczuka - pszczelarza z gminy Miączyn 2017

pszczelarstwo lubelskie Koniuchy-Kolonia Józef Adamczuk pszczelarz z Koniuchy-Kolonia

W marcu 2017 r. dwoje mieszkańców gminy Miączy (województwo lubelskie) świętowało swoje setne urodziny: pani Józefa Pec oraz pan Józef Adamczuk.

Pan Józef urodził się 20 marca 1917 r. w Majdanie Tuczępskim. Jak informuje Kronika Tygodnia, pan Józef był jednym z dziesięciorga rodzeństwa. Wychował trójkę dzieci i doczekał się siedmiorga wnuków i sześciorga prawnuków.

Przez całe swoje życie prowadził gospodarstwo rolne w Koniuchach-Kolonii, oddając się również swoim pasją: hodowli koni i pszczelarstwu. Temu drugiemu do dzisiaj poświęca swój czas.

Życzenia i kwiaty przekazali osobiście solenizantom Stanisław Kapica, sekretarz gminy Miączyn, Ewa Mielniczuk, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz Janusz Nawój, kierownik placówki KRUS w Zamościu.

Opracowano na podstawie:

Kronika Tygodnia, Gm. Miączyn: Niech żyją jeszcze dłuuugie lata. Setne urodziny Józefy Pec i Józefa Adamczuka, http://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosci/2923,gm-miaczyn-niech-zyja-jeszcze-dluuugie-lata-setne-, Data publikacji: 2017.03.23, Data odczytu: 2017.04.05

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1392

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-04-09 18:25:25

100 lat Panie Józefie!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.