Portal Pszczelarski

XIII Wojewódzki Dzień Pszczelarza w Olsztynku

Źródło informacji: olsztynek.pl/strona-3177-wojewodzki_dzien_pszczelarza_2017.html

wydarzenia pszczelarskie pszczelarstwo warmińsko-mazurskie konferencja pszczelarska sierpień 2017 2017 Olsztynek XIII Wojewódzki Dzień Pszczelarza w Olsztynku Wojewódzki Dzień Pszczelarza w Olsztynku Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Olsztynie Rejonowe Koło Pszczelarzy w Olsztynku

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Olsztynie, Rejonowe Koło Pszczelarzy w Olsztynku, Urząd Miejski w Olsztynku, Miejski Dom Kultury w Olsztynku i Muzeum Budownictwa Ludowego Park Etnograficzny w Olsztynku serdecznie zapraszają 20 sierpnia 2017 r. do Olsztynka (województwo warmińsko-mazurskie) na XIII Wojewódzki Dzień Pszczelarza w Olsztynku.

Organizatorzy gwarantują, że w tym wyjątkowym dniu nie zabraknie kiermaszu artykułów pszczelarskich i ekologicznych oraz wielu niezapomnianych atrakcji, w tym m.in.: konkursów i wystaw połączonych z występami kulturalno-rozrywkowymi. Dla zainteresowanych zaplanowa również wykłady popularno-naukowe z zakresu pszczelarstwa.

Program wydarzenia pn. XIII Wojewódzki Dzień Pszczelarza w Olsztynku:

20.08.2017 r. (niedziela)

11:00 - Msza święta w Kościele Błogosławionej Anieli Salawy (ul. Wilcza 15, Olsztynek)

12:30 - Przemarsz korowody do Amfiteatru na Podzamczu

13:00 - Oficjalne przemówienia połączone z wręczeniem odznaczeń

14:00 -

Część artystyczna:

- "Awantura w pszczelim roju" (Szkoła Podstawowa w Olsztynku)

- występ dzieci z Przedszkola Miejskiego w Olsztynku

- występ taneczny zespołu Fantazja

- pszczelarska zgaduj-zgadula "Zajrzyjmy do ula" 

- gry i zabawy dla dzieci z Kubusiem Puchatkiem

- występ zespołów muzycznych Szarlotka i Pudding

- quiz miodowy "Gucio zgaduje jak miodek smakuje" 

- rozstrzygnięcie konkursów

- występ zespołu UKRAINIAN FOLK

 

Imprezy towarzyszące:

- konferencja pszczelarska (Salon Wystawowy MBL Skansen) 

- plener malarski "Wszyscy pszczółki znają i kochają" (Podzamcze) 

- jarmark pszczelarski (Podzamcze)

- wystawa przygotowana przez Nadleśnictwo Olsztynek (Plac św. Piotra) 

- wystawa sprzętu pszczelarskiego - pszczelarstwo na przestrzeni minionych lat (MBL PE - Skansen) 

- "Film o pszczołach" - bajka dla dzieci (kino Grunwald)

 

Wstęp bezpłatny.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2490

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-04-05 19:36:42

Niestety za daleko by jechać, ale program imprezy bardzo fajny. Nie wspomnę już o nazwach atrakcji - są świetne! :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.