Portal Pszczelarski

Festiwal nalewek w Bielińcu 2017 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo podkarpackie relacja z wydarzenia Festiwal Nalewek w Bielińcu 2017 Regionalne Koło Pszczelarskie Barć w Bielińcu maść propolisowa masło miodowe

13 marca 2017 r. w Bielińcu (województwo podkarpackie) odbyła się pierwsza edycja (miejmy nadzieję kontynuowanego w kolejnych latach) wydarzenia pn.  Festiwal nalewek w Bielińcu został zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Wsi Bieliniec. Do konkurencji mogły przystąpić wyłącznie podmioty, które posiadały alkoholowe wyciągi z owoców, korzeni, kwiatw lub ziół, o zawartości procentowej alkoholu mieszczącej się w przedziale 40-45.

W festiwalu wzięło udział 10 organizacji. Na ich stoiskach można było próbować nie tylko nalewek, ale i różnych innych produktów kulinarnych. Przykładowo na stoisku Regionalnego Koła Pszczelarskiego Barć w Bielińcu odwiedzającym oferowało możliwość degustacji miodu, ale i zapoznania się z wyrobami z wosku pszczelego, maścią propolisową oraz masłem miodowym.

Trzyosobowa komisja po długiej i burzliwej naradzie uznała, że pierwsze miejsce przyznaje Kole Pszczelarskiego Barć za miód pitny trójnika. Drugie miejsce przypadło Kole Gospodyn Wiejskich Przędzelanki, a trzecie Kole Gospodyń Wiejskich Mieszczanki z Ulanowa.

Opracowano na podstawie:

echodnia.eu, Festiwal nalewek w Bielińcu. Najlepszy miód pitny trójniak, http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/nisko/a/festiwal-nalewek-w-bielincu-najlepszy-miod-pitny-trojniak,11883110/, Data publikacji: 14.03.2017 r., Data odczytu: 19.03.2017 r.

szafeta.pl, Rozsmakowali się w trójniaku i miętówce, https://sztafeta.pl/rozsmakowali-sie-trojniaku-mietowce/ Data publikacji: 2017.03.13 r., Data odczytu: 2017.03.19

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1195

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-03-22 18:42:07

Chętnie bym w takim jury zasiadł i sprawdził, która nalewka jest najlepsza :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.