Portal Pszczelarski

Sposób na cellulit - miód i soda oczyszczona

miód w kosmetyce peeling na cellulit peeling z miodem peeling przeciw cellulitowi z miodem

Serwis internetowy Fakt.pl opublikował poradę brytyjskiej kosmetyczki Nataliyi Robinson dotyczącą skutecznego sposobu na pozbycie się cellulitu. Kosmetyczka radzi aby wielkimi krokami omijać drogeryjne i apteczne, często bardzo drogie preparaty. Uważa, że naturalne metody walki z cellulitem przynoszą zdecydowanie lepszy efekt, zarówno dla zdrowia, jak i portfela.

Jej sposób na cellulit zakłada użycie dwóch popularnych produktów, które można znaleźć w większości domów. Chodzi o miód i sodę oczyszczoną. Soda oczyszczona ma wspomagać złuszczanie martwego naskórka, zaś właściwości miodu mają przełożyć się na właściwe odżywienie i nawilżenie skóry.

Jak zatem wykonać peeling na cellulit? Bardzo prosto! Wystarczy sodę oczyszczoną wymieszać z odrobiną wody, a następnie wcierać je w skórę przez kilka minut. Po dokładnym zmyciu mieszanki, należy nałożyć miód na skórę i wklepać go w miejsca występowania cellulitu (skórki pomarańczowej).

Według Nataliyi Robinson efekty będą widoczne już po pierwszym zastosowaniu. 

Warto wziąć również pod uwagę ceny składników. Koszt 1kg sody oczyszczonej wynosi nieco ponad 5 zł, zaś 1,2 kg miodu wielokwiatowego od pszczelarza ok. 35 zł. Za ok. 40 zł mamy składniki na kilkanaście/kilkadziesiąt peelingów na cellulit. Prawda, że to tańsza alternatywa dla popularnych drogeryjnych preparatów?  

Opracowano na podstawie:

Fakt.pl, Jak zwalczyć cellulit. Wystarczą dwa składniki, http://www.fakt.pl/kobieta/moda-i-uroda/jak-zwalczyc-cellulit-soda-i-miod-pomaga-na-cellulit/kxr3cr6, Data publikacji: 15.03.2017 r., Data odczytu: 19.03.2017 r.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3619

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-03-22 18:45:14

Jako facet nie wypróbuję tego bo i nie potrzebuję, ale ciekaw jestem co o tym powiedzą panie :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.