Portal Pszczelarski

Nowy Zarząd Polskiego Związku Pszczelarskiego 2017

pszczelarstwo w Polsce Polski Związek Pszczelarski w Warszawie Waldemar Kudła Zbigniew Kołtowski Radosław Janik Krzysztof Górny Bartłomiej Piotrowski Olgierd Kustosz Leszek Bodzioch Bolesław Cięciel Małgorzata Pietkiewicz Bogusław Szereda Bronisław Tuma Kazimierz Zaskórski

W dniu 08.03.2017 r. podczas XXII Walnego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego wybrany został nowy Zarząd Polskiego Związku Pszczelarskiego w Warszawie.

Zarząd Polskiego Związku Pszczelarskiego: 

Prezydent PZP - Waldemar Kudła (Prezes Związku Pszczelarzy Ziemi Legnickiej, z wykształcenia programista metematycznych maszyn elektronicznych)

Wiceprezydent - dr. hab Zbigniew Kołtowski (Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach, Zakład Pszczelnictwa w Puławach, Pracownia Zapylania Roślin, kierownik Zespołu Botaniki Pszczelarskiej, Prezes Pszczelniczego Towarzystwa Naukowego)

Wiceprezydent - Radosław Janik (Prezes Zarządu Spółdzielni Pszczelarskiej APIS w Lublinie)

Skarbnik - Krzysztof Górny (członek Regionalnego Związku Pszczelarzy Wielkopolski Północnej w Chodzieży, Koło Pszczelarzy w Pile)

Sekretarz - Bartłomiej Piotrowski (Prezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Łodzi) 

Członek Zarządu - Olgierd Kustosz (Radny Województwa Zachodniopomorskiego, gdzie pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich; Producent "Miody Przelewickie" wpisanych na listę produktów Regionalnych i Tradycyjnych przez MRiROW w 2012 r.; Prezes Koła Pszczelarzy w Przelewicach, Prezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie)

Członek Zarządu - Leszek Bodzioch (członek Zarządu Pogórskiego Związku Pszczelarskiego w Tarnowie; prezes Koła Pszczelarzy w Szynwałdzie; właściciel Gospodarstwa Pasiecznego BONIKA)

Skład Komisji Rewizyjnej PZP:

Przewodniczący - Bolesław Cięciel 
Wiceprzewodnicząca - Małgorzata Pietkiewicz 
Sekretarz - Bogusław Szereda
Członek - Bronisław Tuma
Członek - Kazimierz Zaskórski

Opracowano na podstawie:

Ryszard Piestrak (Beskidzki Związek Pszczelarzy), NOWE WŁADZE PZP, http://www.bzp-bartnik.pl/, Data odczytu: 18.03.2017 r.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3433

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.