Portal Pszczelarski

O zdrowiu Sądeczan 2017 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo małopolskie relacja z wydarzenia O zdrowiu Sądeczan O zdrowiu Sądeczan 2017 Pasieka Barć im ks. dra Henryka Ostacha w Kamiannej Jacek Nowak

Portal Sadeczanin.info zaprezentował relację z Seminarium "O zdrowiu Sądeczan", które to miało miejsce 9 marca 2017 r. w Małopolskim Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu. Sądeccy producenci żywności udowadniali uczestnikom seminarium, że właściwa dieta w ramach zdrowego trybu życia jest najważniejsza.

Podczas seminarium wysłuchać można było ciekawych prelekcji i wykładów, w tym m.in. o innowacyjnych zachowaniach zdrowia i urody oraz wpływie zanieczyszczenia środowiska na zdrowie. W trakcie wydarzenia odbyły się również pokazy udzielania pierwszej pomocy, pomiar ciśnienia oraz masy ciała wraz z oceną wyników.

Wśród aktywnych uczestników seminarium byli również przedstawiciele Pasieki Barć im ks. dra Henryka Ostacha w Kamiannej. Ich stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza że Jacek Nowak, jej współzałożyciel, szczerze wypowiadał się na tematy pszczelarskie i około pszczelarskie: "Pszczelarstwo to jeden z naszych najstarszych, słowiańskich jeszcze, zawodów. Do tego stopnia, że naszym narodowym trunkiem był miód pitny. Niestety, nie dbamy o to swoje dziedzictwo, a szkoda. Proszę zwrócić uwagę, może to zbieg okoliczności, ale do czasu, gdy piliśmy miód, byliśmy liczącą się siłą w Europie, by nie rzec - mocarstwem. A gdy przeszliśmy na gorzałkę, to mamy, co mamy."

Opracowano na podstawie:

Powiat Limanowa, Seminarium "O zdrowiu Sądeczan", http://www.powiat.limanowa.pl/pl/1631/24145/seminarium-o-zdrowiu-sadeczan-.html, Data publikacji: 07.03.2017 r., Data odczytu: 18.03.2017 r.

Sadeczanin.info, Jesteśmy tym, zjemy? To na Sądecczyźnie jesteśmy doskonali [FILM], https://sadeczanin.info/telewizja-o-zdrowiu-sadeczan/jestesmy-tym-co-zjemy-na-sadecczyznie-jestesmy-doskonali-film, Data publikacji: 10.03.2017 r., Data odczytu: 18.03.2017 r.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 940

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.