Portal Pszczelarski

XXV Forum Pszczelarzy w Przysieku

Źródło informacji: zwiazek-pszczelarski.pl/wp-content/uploads/2017/03/zapr_FORPSZCZ_2017.pdf

wydarzenia pszczelarskie forum pszczelarzy pszczelarstwo kujawsko-pomorskie marzec 2017 2017 Przysiek Przysiek k. Torunia XXV Forum Pszczelarzy w Przysieku Forum Pszczelarzy w Przysieku Tadeusz Dussa Regionalny Związek Pszczelarzy w Toruniu Igor Pawłyk Miroslav Sedlacek Adran Stankiewicz

Regionalny Związek Pszczelarzy w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Oddział w Przysieku zapraszają na XXV Forum Pszczelarzy w Przysieku, które to odbędzie się 25 marca 2017 roku w siedzibie Oddziału KPODR w Przysieku koło Torunia.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod patronatem Mikołaja Bogdanowicza, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego i Piotra Całbeckiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Program wydarzenia pn. XXV Forum Pszczelarzy w Przysieku:

25.03.2017 r. (sobota)

9:00-9:05 - Oficjalne otwarcie forum

9:05-9:10 - Wręczenie odznaczeń

9:10-9:15 - Wystąpienie zaproszonych gości

9:15-9:20 - Wystąpienie Tadeusza Dussa, Prezesa Regionalnego Związku Pszczelarzy w Toruniu

9:20-9:45 - Występ zespołu folklorystycznego z okazji jubileuszu

9:45-11:15 - inż. Igor Pawłyk (mistrz pszczelarski z Niepołomic) - Jak mieć zdrowe pszczoły?

11:15-11:45 - Przerwa kawowa

11:45-13:15 - inż. Miroslav Sedlacek (pszczelarz z Czech) - Racjonalizacje w gospodarstwie pasiecznym na podstawie doświadczeń własnych

13:15-13:25 - Adran Stankiewicz (KPODR Oddział w Zrzeczewie) - Oferta matek pszczelich linii Kraińska Kujawska pasieki KPODR w Zarzeczewie

13:25-13:40 - Przedstawiciel Zarządu Polskiego Związku Pszczelarskiego - Sytuacja pszczelarstwa w Polsce

13:40-14:00 - Dyskusja

14:00 - Oficjalne zakończenie forum

 

Organizatorzy XXV Forum Pszczelarzy w Przysieku k. Torunia gwarantują, że w trakcie trwania forum czynny będzie kiermasz sprzętu pszczelarskiego oraz wydawnictw o tematyce pszczelarskiej.

 

Kontakt do organizatorów:
Regionalny Związek Pszczelarzy w Toruniu
ul. Środkowa 11
87-100 Toruń
tel. 56 646 14 71, wtorek godz. 10-13
prezes 501 180 974
e-mail: rzp-torun@tlen.pl

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Oddział w Przysieku
ul. Parkowa 1, Przysiek
87-134 Zławieś Wielka
tel. 56 611 09 00
e-mail: przysiek@kpodr.pl

Zobacz również:

XXIV Forum Pszczelarzy w Przysieku

XXIII Forum Pszczelarzy w Przysieku

XXII Forum Pszczelarzy w Przysieku

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3051

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.