Portal Pszczelarski

Pszczoły nasze wspólne dobro - cykl szkoleń pszczelarskich 2017

Źródło informacji: facebook.com/pgzptarnow/

wydarzenie pszczelarskie szkolenie pszczelarskie pszczelarstwo małopolskie 2017 Pszczoły nasze wspólne dobro 2017 Piotr Olszówka Koło Pszczelarzy w Skrzyszowie Pogórski Związek Pszczelarzy w Tarnowie

Koło Pszczelarzy w Skrzyszowie serdecznie zaprasza członków Koł Pszczelarskich zrzeszonych w Pogórskim Związku Pszczelarzy w Tarnowie oraz osoby zainteresowane założeniem pasieki z terenu Małopolski, do udziału w cyklu szkoleń pszczelarskich pn. "Pszczoły nasze wspólne dobro".

Projekt obejmuje zarówno warsztaty teoretyczne jak i część praktyczną dla 40 uczestników, na które składać się będą następujące działania:

a) 7 warsztatów teoretycznych z zakresu prowadzenia pasieki, w tym:

- Zasady prawidłowej gospodarki pasiecznej

- Choroby pszczele

- Metody działania - technologie

- Zazimowanie pasieki

- Prace wiosenne i letnie w pasiece

- Produkty pszczele

- Praktyczne porady w teorii

b) 1 praktyczne spotkanie warsztatowe podczas której zostanie zbudowany ul,

c) 1 dwudniowa wizyta studyjna w Pasiece Barć Kamianna,

d) Dzień otwarty pszczelarstwa w Kole Pszczelarzy w Skrzyszowie,

e) Akcja nasadzania drzewek miododajnych w Gminie Skrzyszów.

Udział w projekcie jest bezpłatny, gdyż środki na realizację cyklu szkoleń zostały pozyskane w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Rekrutacja prowadzona jest od 16.03.2017 r. do 30.03.2017 r. do godziny 18:00. Aby wziąć w niej udział należy zapoznać się z regulaminem projektu oraz wypełnić i wysłać drogą mailową kartę rekrutacyjną na adres: kolo.skrzyszow@op.pl z nagłówkiem w tytule: Projekt FIO.

Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela pan Piotr Olszówka, kierownik projektu: 661 997 466.

Ważne dokumenty:

Regulamin Rekrutacji Uczestników Projektu Pszczoły nasze wspólne dobro

Karta zgłoszeniowa do cyklu szkoleń pn. Pszczoły nasze wspólne dobro

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3134

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-03-19 12:16:35

Szkoda, że tak daleko, bo chętnie bym wziął udział, zwłaszcza że bezpłatnie można nabyć wiedzę (a to się rzadko zdarza)... :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.