Portal Pszczelarski

Pasieka Lidii i Mateusza Morawskich w Cannes 2017

pszczelarstwo małopolskie Pasieka Lidii i Mateusza Morawskich MIPIM The World's Leading Property Market 2017

Miody z Pasieki Lidii i Mateusza Morawskich w dniach 14-17 marca 2017 r. godnie reprezentują województwo Małopolskie na targach we fransuckim Cannes.

W ramach realizacji projektu Power up your Business in Małopolska na jednych z największych targów nieruchomości na świecie MIPIM The World's Leading Property Market 2017, reprezentacja województwa małopolskiego będzie przekonywać potencjalnych inwestorów do realizacji planów mieszkaniowo-usługowych na terenie Małopolski.

Obecność miodów z Pasieki Lidii i Mateusza Morawskich z Krakowa to chluba nie tylko dla właścicieli pasieki, ale powód do zadowolenia dla pszczelarzy z całej Polski. Wespół z promocją Małopolski promowany jest najwyższej jakości, słodki pszczeli produkt.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1636

Komentarze z forum pszczelarskiego

mati 2017-03-16 20:19:15

gratuluje fajnie ze ktos pszy okazji uslyszy o polskich miodach i moze zainwestuje w polskie pasieki  Współpracują z portalem:

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Ciasteczka imbirowe z miodem

Pierniczki na miodzie

Ogórki z miodem

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Kaczka duszona z miodem w sosie pomarańczowym na czerwonej kapuście

Koktajl 3 razy M (Melon, Mango, Miód)

Lekka sałatka z miodowym dressingiem

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016