Portal Pszczelarski

Forum Pszczelarzy Miejskich w Warszawie 2017

wydarzenie pszczelarskie pszczelarstwo mazowieckie konferencja pszczelarska marzec 2017 2017 Warszawa Forum Pszczelarzy Miejskich w Warszawie 2017 Forum Pszczelarzy Miejskich w Warszawie Marek Barzyk Kamil Baj Pszczelarium Arkadiusz Kapliński pszczelarstwo miejskie

20 marca 2017 r. w godzinach między 10:00 a 13:00 w hotelu Regent Warsaw Hotel odbędzie się pierwsza edycja Forum Pszczelarzy Miejskich pod hasłem "Pszczoły w mieście - konieczność czy moda?".

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele pierwszego w Warszawie hotelu z ulami na dachu, Stowarzyszenia Polska Ekologia, pierwszego banku w Polsce z własną pasieką na dachu biurowca Focus (Deutsche Bank), Kamil Baj z Pszczelarium, dr Arkadiusz Kapliński (specjalista od apiterapii) oraz warszawscy architekci, dla których projektowanie przestrzeni miejskiej jest czymś więcej niż samym projektowaniem.

Tematyka Forum Pszczelarzy Miejskich w Warszawie 2017 obejmuje m.in. wykłady prowadzone przez ekspertów z obszaru pszczelarstwa, ekologii, medycyny i architektury. Wśród poruszonych tematów będzie m.in. historia pasiek w Warszawie, kwestia roli pszczół w mieście, badanie jakości miodu miejskiego oraz znaczenie miodu dla zdrowia człowieka.

Program wydarzenia pn. Forum Pszczelarzy Miejskich w Warszawie 2017:

20.03.2017 r. (poniedziałek)

10:15 - Krzysztof Woliński i Magdalena Jaworska (Regent Warsaw Hotel) - Powitanie gości i uczestników

10:15-10:25 - Marek Barzyk (opiekun pasiek Regent Warsaw Hotel i Deutsche Bank Polska) - Pszczoły w Warszawie, czyli krótka historia pasieki w hotelu Regent Warsaw Hotel

10:25-10:35 - Paweł Krajmas i Maciej Bartoń (Stowarzyszenie Polska Ekologia) - Ekologia i pszczoły - zdrowie, moda czy snobizm?

10:35-10:45 - Kinga Żurek (Pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates) - Ekotrendy we współczesnej architekturze

10:45-11:00 - Jan Tenderenda i Artur Pasieczny (Deutsche Bank Polska) - Złote rekordy. O ilości i jakości miodu miejskiego na przykładzie pasieki Deutsche Bank Polska

11:00-11:10 - Kamil Baj (Pszczelarium) - Blaski i cienie pszczelarstwa miejskiego

11:10-11:25 - dr Arkadiusz Kapliński - Zdrowotne właściwości miodu i produktów pszczelich w miejskim ekosystemie

11:25-11:35 - Dyskusja i podsumowanie Forum Pszczelarzy Miejskich w Warszawie 2017

11:35 - Lunch z daniami na bazie miodu z pasieki Regent Warsaw Hotel przygotowany przez Dariusza Suchenka, szefa kuchni Venti-tre

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2972

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.