Portal Pszczelarski

Projekt Bzykająca Przyczepka Edukuje 2.0

Źródło obrazka: screen filmu promującego Projekt Bzykająca Przyczepka Edukuje 2.0: youtube.com/watch?v=tB07QtbXG-0

Bzykająca Przyczepka Bzykająca Przyczepka Edukuje Bzykająca Przyczepka Edukuje 2.0 Daniel Borak projekt crowdfundingowy Polak Potrafi crowdfunding Eco Bee Box

Projekt Bzykająca Przyczepka Edukuje 2.0 stanowi drugą edycję zakończonego wielkim sukcesem projektu - Bzykająca Przyczepka Edukuje.

Daniel Borak, pszczelarz hobbysta, pomysłodawca projektu i jednocześnie główny bohater godnej pochwały misji pokazywania pszczół ludziom (w szczególności tym najmłodszym) i opowiadania ich historii, wystartował z trzecim z kolei projektem (pierwszy z nich zatytułowany "Bzykająca Przyczepka" stanowił zbiórkę na zakup przyczepki do przewozu uli, a drugi to Bzykająca Przyczepka Edukuje - edukacja dzieci przedszkolnych).

Celem projektu Bzykająca Przyczepka Edukuje 2.0 jest dalsza edukacja dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli (położonych w okolicach dolnośląskiej Sobótki). Ta ma pozwolić na zrozumienie przez polskie społeczeństwo świata pszczół i ich niebagatelnej roli w życiu człowieka. Świadomość ta ma wpłynąć na poszanowanie i większą ochronę pszczół.

Aby projekt doszedł do skutku konieczne jest zebranie minimum 10 tys. złotych najpóźniej do 13 kwietnia 2017 r. do godziny 19:00. Zebrane środki zostaną spożytkowane na zakup 20 stojów pszczelarskich dla dzieci w wieku szkolnym, dodruk ulotek edukacyjnych, zakup aparatu fotograficznego do wykonywania zdjęć w pasiece, dokumentowania działań w ramach projektu oraz nagrywania filmików o tematyce pszczelarskiej, marketing oraz podatki i marże z tym związane.

W przypadku przekroczenia kwoty 15 tys. złotych zostanie nabyty mikroskom, który posłuży lepszej kontroli zdrowotności pszczół. Jeżeli uda uzbierać się 20 tys. złotych, pan Daniel Borak planuje zakupić Eco Bee Box - ul ze Stanów Zjednoczonych oraz zakup dodatkowych uli do pasieki.

Jeżeli popieracie ideę edukacyjną Bzykającej Przyczepki, serdecznie zapraszamy do wsparcia finansowego projektu TUTAJ.

Zobacz również:

Projekt Bzykająca Przyczepka Edukuje

Projekt Bzykająca Przyczepka

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2078

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-03-13 20:06:50

Super! Bardzo kibicuję panu Danielowi aby i ten projekt zakończył się sukcesem! Póki co uzbierane jest 962 zł z 10000 zł, ale projekt ruszył wczoraj więc jeszcze sporo czasu :)

arek

2017-03-13 20:29:20

Bardzo fajny pomysł. Trzymam kciuki żeby się udało uzbierać chociaż minimalną kwotę, bo 10 tysięcy to bardzo dużo i już to będzie trzeba traktować jako ogromny sukces!

Lagnapis

2017-03-14 09:07:51

Serdeczenie dziękuje wam wszystkim za ciepłe słowa. Rzeczywiście kwota jest spora i czasu mało, dlatego zachęcam do wsparcia w każdej formie :D
Jak każdy z was wie o pszczoły trzeba walczyć, razem i zarówno każdy z osobna. Ja wybrałem taką drogę.
Pozdrawiam,
Daniel Borak

Antoni

2017-03-16 19:28:14

Takie pomysły warto wspierać i warto rozpowszechniać! Szkoda, że działa Pan lokalnie bo myślę, że w innych miejscach w Polsce też dużo młodzieży chciałoby posłuchać o pszczołach!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.