Portal Pszczelarski

Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2017

Źródło informacji: facebook.com/events/1883288285261356/

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczela pszczelarstwo opolskie marzec 2017 2017 Łosiów Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2017 Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Opolu Jarosław Nosal Zdzisław Gmyrek Sławomir Trzybiński Marek Kukiełka

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie oraz Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Opolu serdecznie zapraszają na kolejną edycję konferencji pszczelarskiej w Łosiowie. Tegoroczne wydarzenie zaplanowane jest na 15 marca 2017 r. w sali konferencyjnej OODR w Łosiowie.

Program konferencji pn. Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2017:

15.03.2017 r. (środa)

9:30-9:45 - Oficjalne otwarcie konferencji, które poprowadzi Jarosław Nosal, Dyrektor OODR w Łosiowie oraz Zdzisław Gmyrek, Prezes WZP w Opolu

9:45-11:30 

- Sławomir Trzybiński - Znaczenie gospodarcze i przyrodnicze pszczół

- Sławomir Trzybiński - Metody intensyfikacji chowu pszczół

11:30-11:40 - Przerwa kawowa

11:40-14:30 

- Sławomir Trzybiński - Pozyskiwanie produktów pszczelich jak najwyższej jakości

- Sławomir Trzybiński - Wykorzystywanie nowoczesnego sprzętu w pracy pszczelarza

- Sławomir Trzybiński - Dobór rasy i linii hodowlanej pszczół dla naszej pasieki

14:30-14:45 - Prezentacja filmu zrealizowanego przy udziale pracowników Zakładu Pszczelnictwa Instytutu Ogrodnictwa w Puławach: Marek Kukiełka - Jak skutecznie zwalczać warrozę pszczół

14:45-15:00 - Dyskusja i oficjalne zakończenie konferencji

 

Po zakończeniu konferencji pszczelarskiej Organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników na poczęstunek.

 

Miejsce wydarzenia:

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie
ul. Główna 1
49-300 Łosiów

Zobacz również:

Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2016

Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2015

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1838

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.