Portal Pszczelarski

Dzień zdrowia dla kreatywnych 2017

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska kwiecień 2017 2017 Warszawa Dzień zdrowia dla kreatywnych 2017 Dzień zdrowia dla kreatywnych

Jako portal sprawujący patronat medialny nad wydarzeniem pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w nietuzinkowej konferencji popularnonaukowej pn. "Dzień zdrowia dla kreatywnych". Odbędzie się ona 7 kwietnia 2017 r. czyli w Światowy Dzień Zdrowia. 

Celem przedsięwzięcia jest promowanie zdrowego stylu życia. Organizator konferencji - Fundacja ZDROWIE POPRZEZ SPORT, poprzez organizację paneli dyskusyjnych z ekspertami i ciekawymi moderatorami chce edukować i motywować do świadomego dbania o zdrowie. Dzień zdrowia dla kreatywnych to również świetna okazja do nawiązania kontaktów wśród osób interesujących się zdrowiem i aktywnością fizyczną, jak również do zasięgnięcia inspiracji i pozyskania wiedzy od osób z bogatą wiedzą i doświadczeniem.

W trakcie wydarzenia prezentację przeprowadzą wydawnictwa z ofertą dedykowaną proflaktyce zdrowia oraz firmy szkoleniowe z ofertą ukierunkowaną na poszerzenie wiedzy z zakresu zdrowia.

Program konferencji pn. Dzień zdrowia dla kreatywnych 2017:

7.04.2017 r. (piątek)

12:00 - Powitanie uczestników konferencji

12:00-12:40 - Wystąpienia przedstawicieli patronatów honorowych oraz organizatorów

12:40-15:30 - 30-minutowe prezentacje pasjonatów zdrowego i aktywnego stylu życia

15:00-17:00 - Spotkanie fitblogerów (ekspertów i praktyków prowadzących blogi i videoblogi o tematyce zdrowego stylu życia, fitnessu, PR oraz prawa autorskiego) z udziałem m.in.: Wilety Bednarczyk, Magdaleny Rodak-Dębowskiej, Jagody Prętnickiej-Markiewicz, Karola Wyszyńskiego oraz dr Krzysztofa Siewicza

15:30-16:30 - "Senior zdrowy to senior aktywny i kreatywny" - panel dyskusyjny z udziałem dr hab. Anny Kowalskiej i prof. dr hab. n. med. Bolesława Samolińskiego

16:30-17:00 - Przerwa kawowa, podczas której można zapoznać się z wystawą fotografii sportowej Adama Nurkiewicza

17:00-18:15 - "W zgodzie z naturą, czyli jak żyćzdrowo w środowisku miejskim" - panel dyskusyjny prowadzony przez Beatę Jewiarz, z udziałem m.in. dr n. med. Wojciecha Kukwy

18:20-19:35 - "Aktywność fizyczna: moda, potrzeba, konieczność?" - panel dyskusyjny z udziałem m.in. Kamili Nowowiejskiej, Pawła Jurka i Doroty Pietrzyk-Matusik

19:40-21:00 - "W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu" - panel dyskusyjny prowadzony przez Annę Mentlewicz, z udziałem m.in. prof. dr hab. Zbigniewa Izdebskiego, Małgorzaty Ohme, Agaty Podczaski oraz Anny Węgrzyn

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

 

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez serwis Evenea: 

https://dzienzdrowia2.evenea.pl/ (dla uczestników konferencji o zdrowiu) lub

https://fitbloger.evenea.pl (na spotkanie fitblogerów - 15:00-17:00)

 

Miejsce wydarzenia:

Biblioteka Narodowa
Al. Niepodległości 213,
02-086 Warszawa

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1738

Komentarze z forum pszczelarskiego

Adam_Poch

2017-03-06 19:58:40

Ciekawa inicjatywa. Ciekawe czy skoro o zdrowiu to będzie poruszany temat apitarapii?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.