Portal Pszczelarski

Kradzież 3 uli w okolicach Tyńca 2017

pszczelarstwo małopolskie kradzież uli Tyniec kradzież uli w Tyńcu

Pszczelarzowi z województwa małopolskiego skradziono 5 marca 2017 r. trzy ule w okolicach Tyńca (dokładnie przy autostradzie A4, 100-200 metrów przy stopniu wodnym "Kościuszko") z prawej strony jadąc od Wieliczki).

Dwa z uli były jednościenne, pomalowane na czerwono z wypaloną nazwą firmy "Massivholz-Tischler", miały dwa różne daszki. Trzeci ul był ocieplany, niebiesko-żółty, z daszkiem obitym papą.

Zdjęcia przedstawiają faktyczny wygląd uli.

Pszczelarz ogłosił, że jeżeli złodziej dobrowolnie odda mu skradzione ule to nie będzie roztrząsać sprawy. Niezależnie wyznaczył nagrodę pieniężną za wskazanie miejsca, gdzie stoją ule i/lub sprawcy kradzieży.

Osoby, które coś mogą wiedzieć na temat skradziony uli proszone są o kontakt telefoniczny z panem Michałem, poszkodowanym pszczelarzem: 664 404 716.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2477

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-03-06 19:20:33

Jak ule były niezasiedlone to zrobił to pewnie jakiś typowy złodziej. Jak zasiedlone to pszczel... nie. Nie pszczelarz. Pszczelarze nie kradną. Jakiś pseudopszczelarz.

Mam nadzieję, że szybko się odnajdą i że sprawcę równie szybko dosięgnie ręka sprawiedliwości.

Adam_Poch

2017-03-06 19:57:40

Jak można być takim niegodziwcem! Ule nie kosztują nie wiadomo ile, a tak często padają łupem złodziei...

Bikej0909

2017-03-07 13:31:36

ZA KRADZIEZ ULI POWINNI OBCINAC PALCE ABYS WIEDZIAL Z KIM MASZ DO CZYNIENIA

mati

2017-03-07 19:46:07

kara musi spotkac zlodzieja. takich ludzi trzeba tepic

wieslaw

2017-03-12 13:03:20

ten co to ukradł to nie złodziej to mniej niż zero,ile razy pójdzie do tych uli będzie oglądał się za siebie a z przodu ktoś mu zaj....

arek

2017-03-13 20:28:12

To się nazywa nie mieć sumienia. Jak można komuś ukraść coś, a co dopiero jeszcze coś, gdzie żyją pożyteczne owady!!!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.