Portal Pszczelarski

Kradzież 3 uli w okolicach Tyńca 2017

pszczelarstwo małopolskie kradzież uli Tyniec kradzież uli w Tyńcu

Pszczelarzowi z województwa małopolskiego skradziono 5 marca 2017 r. trzy ule w okolicach Tyńca (dokładnie przy autostradzie A4, 100-200 metrów przy stopniu wodnym "Kościuszko") z prawej strony jadąc od Wieliczki).

Dwa z uli były jednościenne, pomalowane na czerwono z wypaloną nazwą firmy "Massivholz-Tischler", miały dwa różne daszki. Trzeci ul był ocieplany, niebiesko-żółty, z daszkiem obitym papą.

Zdjęcia przedstawiają faktyczny wygląd uli.

Pszczelarz ogłosił, że jeżeli złodziej dobrowolnie odda mu skradzione ule to nie będzie roztrząsać sprawy. Niezależnie wyznaczył nagrodę pieniężną za wskazanie miejsca, gdzie stoją ule i/lub sprawcy kradzieży.

Osoby, które coś mogą wiedzieć na temat skradziony uli proszone są o kontakt telefoniczny z panem Michałem, poszkodowanym pszczelarzem: 664 404 716.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2559

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2017-03-06 19:20:33

Jak ule były niezasiedlone to zrobił to pewnie jakiś typowy złodziej. Jak zasiedlone to pszczel... nie. Nie pszczelarz. Pszczelarze nie kradną. Jakiś pseudopszczelarz.

Mam nadzieję, że szybko się odnajdą i że sprawcę równie szybko dosięgnie ręka sprawiedliwości.

Adam_Poch 2017-03-06 19:57:40

Jak można być takim niegodziwcem! Ule nie kosztują nie wiadomo ile, a tak często padają łupem złodziei...

Bikej0909 2017-03-07 13:31:36

ZA KRADZIEZ ULI POWINNI OBCINAC PALCE ABYS WIEDZIAL Z KIM MASZ DO CZYNIENIA

mati 2017-03-07 19:46:07

kara musi spotkac zlodzieja. takich ludzi trzeba tepic

wieslaw 2017-03-12 13:03:20

ten co to ukradł to nie złodziej to mniej niż zero,ile razy pójdzie do tych uli będzie oglądał się za siebie a z przodu ktoś mu zaj....

arek 2017-03-13 20:28:12

To się nazywa nie mieć sumienia. Jak można komuś ukraść coś, a co dopiero jeszcze coś, gdzie żyją pożyteczne owady!!!  Współpracują z portalem:

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Panna cotta z miodem i orzechami włoskimi

Irlandzkie bułeczki owsiane z miodem

Domowa musztarda z miodem

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Skład miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Właściwości i zastosowanie miodu

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Żurawina z miodem i wanilią

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Miodowe ciasto z sezamową bezą