Portal Pszczelarski

Kradzież 3 uli w okolicach Tyńca 2017

pszczelarstwo małopolskie kradzież uli Tyniec kradzież uli w Tyńcu

Pszczelarzowi z województwa małopolskiego skradziono 5 marca 2017 r. trzy ule w okolicach Tyńca (dokładnie przy autostradzie A4, 100-200 metrów przy stopniu wodnym "Kościuszko") z prawej strony jadąc od Wieliczki).

Dwa z uli były jednościenne, pomalowane na czerwono z wypaloną nazwą firmy "Massivholz-Tischler", miały dwa różne daszki. Trzeci ul był ocieplany, niebiesko-żółty, z daszkiem obitym papą.

Zdjęcia przedstawiają faktyczny wygląd uli.

Pszczelarz ogłosił, że jeżeli złodziej dobrowolnie odda mu skradzione ule to nie będzie roztrząsać sprawy. Niezależnie wyznaczył nagrodę pieniężną za wskazanie miejsca, gdzie stoją ule i/lub sprawcy kradzieży.

Osoby, które coś mogą wiedzieć na temat skradziony uli proszone są o kontakt telefoniczny z panem Michałem, poszkodowanym pszczelarzem: 664 404 716.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2959

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2017-03-06 19:20:33

Jak ule były niezasiedlone to zrobił to pewnie jakiś typowy złodziej. Jak zasiedlone to pszczel... nie. Nie pszczelarz. Pszczelarze nie kradną. Jakiś pseudopszczelarz.

Mam nadzieję, że szybko się odnajdą i że sprawcę równie szybko dosięgnie ręka sprawiedliwości.

Adam_Poch 2017-03-06 19:57:40

Jak można być takim niegodziwcem! Ule nie kosztują nie wiadomo ile, a tak często padają łupem złodziei...

Bikej0909 2017-03-07 13:31:36

ZA KRADZIEZ ULI POWINNI OBCINAC PALCE ABYS WIEDZIAL Z KIM MASZ DO CZYNIENIA

mati 2017-03-07 19:46:07

kara musi spotkac zlodzieja. takich ludzi trzeba tepic

wieslaw 2017-03-12 13:03:20

ten co to ukradł to nie złodziej to mniej niż zero,ile razy pójdzie do tych uli będzie oglądał się za siebie a z przodu ktoś mu zaj....

arek 2017-03-13 20:28:12

To się nazywa nie mieć sumienia. Jak można komuś ukraść coś, a co dopiero jeszcze coś, gdzie żyją pożyteczne owady!!!  Współpracują z portalem:

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Skład miodu

Właściwości i zastosowanie miodu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.